Sustanon Ve Deca

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Flea tarafından 8 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sustanon türkiye dışında ''miracle'' olarak nitelendırılır ve gercekten muhtesem bı androjendir ve anabolik ılaclardan bile daha fazla anabolik etkisi vardır.tek basına bile yeterlidir.anabolizanla beraber alındıgında bilhassa deca ile alınca ,decanın hücrelere daha hızlı baglanma durumu oldugu için güzel sustanonumuzun etkısını azaltırız cahilçe..sustanonun içindeki esterler sayesınde zamanla kana karısır yanı ıcındekı 4 testesteron baska baska tarzları deıldır sadece ester yanı kana karısma zamanlarını belırler..tek kelıme ile muhtesem ve intihar silahıdır ..sustanon cok su tutar ve gynecomasti yapmadıgı bıkac kısı gördüm ama yapsa bile kürden sonra nolvadex kürü yapılır ve gecer..saç döker ayrıntısını yazmaya üşendım şimdi gercı onlarca zararı var psıkolojık zararları en beterdır bence..

Bu yazıya ne diyorsunuz?
    Panzehir sen ne diyorsun?
    Yapacağım kür D.Bol ve Enenhat ama deca ve susta kullanımı hakkında da bilgi istiyorum pls.

Kararsız değilim ama burada anlatılanlarda gerçeklik payı var mı merak ettim...

2. Guest

Guest Guest

2000'li yillarda bu yazi gecerliydi simdiki uzmanlar icin bu yazi komedi oldu.

Testosteron maddesi bir bütün olarak ilave edilir. anina ester korsun ve süresini belirler. Bu bir manada dogrudur ama bir manada yanlistir. Cünkü arkasina gelen ester maddeni seklini degistiriyor allak bullak ediyor.

Mesela propionat maddesi vücuda hizli etki yapar ve her nedense doz alimi arttiginda bas agrisi, cabuk killanma ve bas dönmesi halleri cikmaktadir.
    Sustanon maddesinde bulunan iki ester ise vücuda cabuk etki eder. Bu esterler sayesinde yan etkileride fazladir.
    TestosteronEnantat ile sustanon kiyaslandiginda ilginc seyler ortaya cikmistir. Sustanon enantat esterine orabla cok az daha su depolamaktadir. Ama sustanon maddesi 750mg doz asiminda enantat estere oranla daha cabuk jinekomasti cikarabilmektedir ve bazi yan etkileride enantata oranla daha cabuk göstermektedir.
    Bunu uzmanlar testosteron dengesizligine bagliyorlar. Tüm uzmanlar ise su konuda hemfikirdir:" Enantat esteri vücutla en iyi uyum saglayan esterdir. " Buna göre biz de diyoruz ki enantat esteri vücutla uyum sagladigi icin doz artirilsa bile yan etkisi sustanona oranla azdir. Sustanon ise vücutla dengesini saglama baglayamamistir ve bu yan etkileride masaya dökmektedir.

Deca ile yapilacak bir kurda testoEnantat maddesi gayet uyumlu düser. Cünkü her iki madde de depot versiyondur ve etkileri ve bilesimleri uyumludur.

3. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler....

ozkanyuksel_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş