Sustanon+Primabolan

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve ENZO tarafından 6 Eylül 2004 başlatılmıştır.

1. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Selam arkadaslar siteye yeni kayit oldum,site gercekten guzel olmus,arkadaslar 2 senedir bu sporu yapiyorum ufak capli bir kur yapmak istiyorum(Sustanon+Primabolan)ikisini karistirarak haftada bir kere igne,bu kac hafta surmeli ve bununla beraber herhangi baska birsey almalimiyim?,simdiden tesekkurler.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Selam sitemize hosgeldin umarim hormon profillerini okumussundur, bilgi cok.

Ne kadardir bu sporla ugrasiyorsun ? kg boy ve yasin ?

Daha önce hic kullandinmi ?

3. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Selam,boyum177cm,kilom 74kg,yasim29,2 senedir yapiyorum bu sporu,daha once hic kullanmadim.

4. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bence biraz daha ilacsiz calis protein tozu falan alip biraz calis, ilac almadan daha fazla kg alabilirsin, beslenme, uyku ve antrenman dogru yaparsan cok iyi sonuc alabilirsin. Eger yinede almak istersen benim sana tavisey :

8 haftalik kür.

1-8 300 mg Primo ew (ew = haftada birkere)
    1-8 250 mg sustanon (organon 250) yada 500 mg ew (yan etki daha fazla olur)

bunun üzerine kür bitiminin 2 hafta sonrasinda klomifen.

Ve yaninda Nolvadex olsun, Gyno´ya karsi.

5. kasap

kasap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ikast 7430
    ENZO: ben 3 gunde bir sustanon bir primobalan sikiyorudum 6 yada 8 hafta sik faydasini gørursun :D

6. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Selam arkadaslar,elimde olan ilaclar PRIMOBOLAN DEPOT:(Methanolone Enathate Depot),SUSTANON 250:(Testosterone propionate 30mg, Testosterone phnylpropionate 60mg, Testosterone isocaproate 60mg, Testosterone decanoate 100mg)bunlari turkiyeden eczaneden aldim,Despo dediklerinden pek bisey anlamadim yani sen bunlari ayri ayrimi al diyorsun yoksa bunun ikisini karistirip tek ignemi?,diger tafsiyen daha iyi aslinda protein tozu,iyi beslenme kg almam icin ama korkum kg alacagim diye gobeklenmek yaglanmak zaten birazcik gobek var zaten :)bu korktugum seyler olmadan nasil kilo alabilirim,yardimlarinizi bekliyorum,simdiden tesekkurler.

7. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Kasap arkadas,3 gunde bir sustanon bir primobolan cok degilmi?

8. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    yağı her zaman eritme imkanın var. Bulk döneminde her insan göbeklenir yağlanır. Sonra iyi bir diet ve ile iyi definisyon yaparsın. protein tozu yada aminoasit kullanabilirsin. Yada en iyisi bu konuda salondaki hocanla görüş, neler yapmak istediğini anlat. ona göre sana tavsiyeleri olacaktır. Hemen doping gibi şeylere umut bağlamayın arkadaşlar. Bu ilacların zararları ortada. Ve anladıgım kadarıyla amacın güzel bir vücut yapmak. Bunun için bence dopinge gerek yok.

Bunu okumanda fayda var.

castorpollux bunu beğendi.
  9. Guest

Guest Guest

İki kez karaciğer nakli geçiren o ünlü sporcu A.S. dir.Gelmiş geçmiş en büyük body builder ve yedi kez MR. Olympia olmanın bedeli budur.Ama burası Türkiye.Burada parmağını şıklattığında karaciğer bulamıyorsun.
    Vücudunun dışını geliştirirken içini çürütmek anlamlı mı?

10. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Evet karistirip bir igneyle, bir primobolanda 100 mg var, onun icin 3 primobolan haftada ve 1 sustanon.

Kasap´in aldigi kür cok ters, ve COK FAZLA! övünerek gibi konusuyorsun kasap yanliz bence bu cok ters, alisik olmussun sen, ne kadardir aliyorsun ?

11. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Misafir, anlamli bir soru isareti bu ;)

"Vücudunun dışını geliştirirken içini çürütmek anlamlı mı?"

Cok dogru yazmissin, yanliz hayat degisti malesef, insanlar degisti güzel gözükmek istiyor, bir hastalikta diyebilirsin buna, ayni anoreksi hastaligi gibi.

benim kendi düsüncem, biraz baska, ben sadece bir kere ve Son kere alirim, zaten buna dikkat etmelisin eger ilac almak istiyorsan, kendine güveniyorsan. Bazilari bir kere aliyor mesela Dianabol su birikimi olusuyor saniyorku aaa ben büyümüssüm ondan sonra su gidiyor, ha yine basliyor! ve sonunda karaciger hayata gözlerini yumuyor, yani demek istedigim ILLEDE alacaksan okumalisin hangi yan etkileri var falan, cocuk oyuncagi degil zaten. kendi vücütun la oynuyorsun.

Umarim ne demek istedigimi anlamisinizdir, yoksa sorun ;)

ENZO zaten proten kg basi 2-2,5 gr arasi almalisin, daha fazla yemen icin nerdeyse ton baligi hastasi olmalisin onun icin korkma.

Hic korkma eger göbek varsa cardio yap.

12. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Selam arkadaslar,elimdeki ilaclari tr den almistim(12 sustanon+12 primobolan)sustanon 8 hafta yeterli gelecek ama primobolan haftada iki uc ampul alacaksam yetmez,kur u 6 hafta yapsam (1 sustanon+2 primobolan)yeterli gelirmi?,faydasi olurmu tabiki zararlarindan haric.

13. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Steroid kullanan arkadaslara sormak istiyorum,ilk igneyi yaptiklarinda kalp te veya nefeste bir daralma oluyormu?,veya herhangi birsey?.

14. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Enzo.. Faydasi pek fazla olmaz..
    nedenine gelince, primobolan 4 hafta sonrasinda etkisi geliyor, yani sadece 2 hafta var kg alma icin,

Normalde 200 mg´da cogu 10 haftalik kür´de haftada 1-1.5 kg aliyor..

yani hesaplarsan..

10 haftada 4´ünü cikaracaksin yani 6 hafta kaldi.. yani 6-9 kg arasi..

sen simdi böyle alirsin, belki 3 kg falan alamazsin.. Arkadasin biri 8 haftalik kür aliyor, haftalik 300 mg. 5 hafta gecti daha hic kg almadi.

Diger soruna gelince..

Ilk igneyi vurunca, benim duyduma göre , ve okudumugum kadariyla, bazilari korktuklarindan ilk yaptiklarinda, bayilma gibi hissediyorlar, kalpleri hizli atiyor, ve terliyorlar. Korktugundandir, daha sonra alishirsin.

15. Guest

Guest Guest

Primo ve susta basit bir kur degildir.

Simdi klasik bir fikirlerle yola cikmadan ziyade arastirilmis ve uygulanilmis fikirlerle yola cikilmasi gerekilir.

Primobolan ve winstrol maddelerini birinci kur olarak tavsiye etmek elbette yanlis olur.
    Tavsiye olarak sana TestosteronEnantat. Bulamiyorsan türkiyede satilan virigen tabletlerini kullan(fiyati biraz pahali). bunlar baslangic icin dogrudur. Fakat senin kilonu göz önüne getirerek testosteronenantat maddesini her 10 günde bir injecte ederek kullanmak icap eder yada haftalik 200mg dozlarla deca maddesi(10 hafta yeterlidir.) kullanilmasi uygundur.

Primobolan etkisi cok düsük ve sac dökme konusunda birebirdir. potent bölümüne zarar vermez ama sac dökme yan etkisi bunu karsilar zaten.

Winstrol maddesi toksit etki salgilar. Böbreklerde yan etkisi bilinen bir durumdur. 5 haftayida gecmemek gerekir ve üstelik bu madde kas hacmi icin degil sadece kaslarin sertlesmesi-definasyon ve antikatabol devrelerinde kullanilabilir.

Sustanon maddesi tavsiye edilmez cünkü 2 ana kisa etkili testosteron icerir(propionat ve fenilpropionat) bunlarin etkisi 3 gün spnra gider. Yani her 3-4 günde bir injecte etmen gerekir. Buda baslangic icin asiri dozdur ve yan etkilerini ön plana cikarir.

16. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Arkadaslar su konuyu daha iyi aciklarsaniz sevinirim,zaten daha bu kuru yapmis degilim,yani anladigim kadariyla sustanon ve primobolan i tavsiye etmiyorsunuz,dogrumu anlamisim?...

17. Guest

Guest Guest

sustanon ve primobolani birinci kur icin tavsiye etmiyoruz. Eger bulabiliyorsan TESTOSTERON ENANTAT maddesini bul ve onunla kur yap. Bulamiyorsan deca durabolin(nandrolon undecanoat) bunuda bulamiyorsan o zaman eczaneden virigen40mg kapsüllerini satin al.

18. ENZO

ENZO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belcika
    Diger arkadaslar,sizlerin goruslerinide alabilirmiyim.

19. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    panzehir kardeş decanın yanında ne önerirsin başlangıç için deca engüzel dianabol ile etkili oluyormuş ama ilk başlangıçta ağır olurmu

20. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Baslangic kürü olarak bence Primo en iyisi cünkü yan etki fazla degil, Panzehir bana karsi cikarsin biliyorum :) Yanliz deca only de olabilir, yan etkiyi düsünmezsen ve cok kg almak istiyorum dersen ozaman deca bence iyi. Birde gözlemledigim kadariyla Primodaki kaslar kalici deca´da öyle ama primo su tutmaz.

Virigen´e gelince pek fazla bilgim yok bir arkadasa sormustum, kendisi degmez demisti 6-7 hap alman gerek bunu bio da yazmisti bir topice.

Panzehir - Test e ile Virigen´in farki ne yan etkilere bakarsak ?

Sayfayı Paylaş