Sustanon Kürü Yardım

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve ehueh tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    3,5 aydır bu sporu yapıyorum maddi durumum gayet iyi suplement beslenme konusunda sorunum yok. sustanon kürüne baslamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1 aydır kullandıgım suplementler
    anımal pak + anımal nitro + unıversal amıno 2700 + whey pro saf protein + 1 adet whey bar 20 gramlık + creatin

bunlarla beraber 6 haftalık 250 mg haftalık sustanon kürüne baslamak istiyorum

merak ettiklerim hepsini bir arada kullanmak mı lazım yada nasıl kullanmak lazım yardımcı olursanız sevinirim

yaşım 22 kilom 83,5

ilk 3 foto 1 ay önceki fotograflarım ve son 3 foto kullandıgım suplementler sonrası fotograflarım

sustanon kürüne baslamak için yardımcı olursanız sevınırım 12 adet sustanon bulunmakta elımde

Ekli Dosyalar:

2. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    53
    6 haftalik kür olmaz zaten ilacin etkisini 4-5. haftadan sonra hissedeceksin.. en az 8-12 hafta arasi olmali... üstelik 3,5 ay hicbirsey yani daha yolun basindasin en az 1-1,5 sene daha naturel olarak devam etmeni tavsiye ederim tabi senin bilecegin is.. kafana koyduysan ilaci yaparsin... :) bu arada beslenme planin varmi? aksi takdirde adam gibi bir beslenme planin olmadigi sürece kürün zaten fazla etkisi olmaz 6-7 kilo ya alirsin ya alamassin biraktiktan sonrada kaybedersin o aldigin kilolari.

Son düzenleme: 15 Şubat 2010
  3. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme planım yok suplementlerle desteklıyorm + tavuk yogurt süt pilav bunlara agırlık verıyorum

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    53
    bence bir beslenme plani yapsan iyi edersin, beslenmede en az antrenman kadar önemli hatta antrenmandan daha önemli günlük olarak kilo basina 2gr protein düsüyor yani örnek olarak 80 kiloysan günde 140 gram protein alman gerekir... sadece supplementlerle olmaz.

5. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    gunde 10 yumurta beyazı içiyorum 200 gram tavuk gögsü yogurt falan derken suplementlerıde içtikmi tam olmuyormu ?

6. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    53
    kötülük icin demiyorum yanlis anlama beni, yardimci olmaya calisiyorum sadece.. bu yediklerinin yaninda abur cubur tüketiyormusun? beyaz ekmek yada unlu mamüller tüketiyormusun? kola gibi asitli icecekler tüketiyormusun? günde toplam ne kadar karbonhidrat aliyorsun? yagli yemekler yiyormusun? yani anlatmak istedigim planli programli ne yedigini hesab ederek yemen he ben kendi bildigimi yaparim sustanon kürüne girmek istiyorum diyorsanda senin bilecegin istir.

7. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yok onu demıyorum zaten ben bu spora kendımı adamıs biriyim herseyım planlı programlı zaten yani hepsını hesaplayarak yıyorm gunde ortalama 250 300 gram kalitelı karbonhidrat 170 gram falan suplementlerle beraber protein alıyorm. bu arada yardımcı olmaya calıstıgın için sagol :) sadece demek istediğim bu spor artık benım hayatım gibi birşey o yüzden.

mesela

whey barda 20 gram protein var 2 tane yiyorum gunde 40 gram
    saf proteinde 3 porsiyon içiyorum 90 gram protein var
    yediğim yumurta tavuk falan derken 170 i bulur heralde

zaten pilavdı sabah kahvaltıydı derken karbonhıdratta alıyorum.

yaglı yemek falan ekmek tuz şeker hiçbişey yemıyorum kola falan içmıyorum belki soda içiyorum

ara öğünlerde eti form ürünleri meyva salata tarzı şeyler yiyorum

8. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    küre gireceğine bana göre kardiyo ağırlıklı antrenman yapıp yağ fazlandan kurtul...3.5 ay küre başlamak için çok ama çok erken...bu spor senin hayatın olsun sonun olmasın istiyorsan 4-5 yıl küre başlama...

3 ayda bakıyorumda sıkılmışsın...biran evvel kas yapma derdine düşmüşsün...yanlış yoldasın...

askere gittin mi? eğer gitmediysen küre hiç girme...çünkü askerde eriyeceksin...ister istemez. müsabık arkadaşım var. 97 kilo ile askere gidip 80 kilo ile geri geldi. görünce çok şaşırdım....

9. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    sustanon 4 ester ağır gelebilr mantık sudur testosteron nun yanında anabolizan şart anabolizanın yanındada testosteron sart sustanon her ne kadarda ilk kür de kullanılır deselerde pek mantıklı değil testosteron E daha mantıklı sonucta tek ester uzun vadeli kür yapıcaksan bunu 8 ile 10 haftaya yay 3.5 ay yeterli bir süre değil

10. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    4 günde 1 olmak şartıyla 6 hafta sustanon yapabilirsin. ama fazla fayda bekleme. boşa hormon dengenle oynamış olursun.

Sayfayı Paylaş