Survivor Cengiz sizce iğneli mi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve xelanik tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. xelanik

xelanik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Forumdaşlar cengiz sizce supplement kürleriylemi hem bu kadar hacimli bir o kadar da parçalı define gözüküyor. Yoksa steroid kokusu seziyormusunuz hafiften ?

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Farzedelim ki öyle

3. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    ''Cengiz Çoşkun 1980 İstanbul doğumludur. 1,88 cm boyunda olan Cengiz Çoşkun, Marmara Üniversitesi Spor akademisinde okuyor. Profesyonel olarak 9 sene basketbol oynayan Cengiz Çoşkun, 2005 yılının “Best model of world” yarışmasının 4. cüsüdür. Halen 6 senedir mankenlik yapmakta ve sinema ve dizi filmlerde oynamaktadır.''

Adamın spor hayatında var. 9 sene basket oynamış ve best model a katılmış yani o kadar define olması bence normaldir. İğne de olabilir ama kimsenin günahını almayalım. Ayrıca kime ne ki ?

4. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Şuna iğne demeyin n'olur?Direkt olarak adıyla hitap edin lütfen ayrıca antrenmanları gayet ağır ve hakkını verir derecede geçiyor ve spor hayatı bayağıdır var ''iğne'' deyip geçmeyelim.

5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    steroid kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum bu yorumu yapınca sende steroid kullandıgından böyle diyosun algısına kapılmayın ama bu sefer dayanamayıp steroid alanları savunucam

benim türkie şampiyonu,avrupa şampiyonu arkadaşlarım var onlardan da biliyorum etraftan da biliyorum öncelikle şu algıyı kaldırın ;iğne vurdunmu balon gibi şişiyosun
    iğne vurdunmu gece uyurken kaslar bench press yapıyor
    iğne vurdunmu 5 kg kaldırıyosun 50 kg etkisi yapıyor
    iğne vurunca 100 kg basıyosan 200 basarsın

arkadaşlar böyle bişey yok steroid alan adam idmanın hakkını almayandan daha çok vermek zorunda en az sizin kadar ter attıklarına ve agır idman yaptıklarına emin olabilirsiniz yani sizin değiminizle iğne vuran uçmuyor öyle bişey yok öyle bişey olsa iğneler eczaneler de 1 paket sigara parasına satılıyor herkes herkul olurdu :)

steroid ile synthol arasındaki farkı araştırın bence ikisi birbirine çok karıştırılıyor :)

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Nisan 2013
    rockybalboa7 ve speedtouch bunu beğendi.
  6. xelanik

xelanik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Fotumdaşlar kusura bakmayın ama çocuk muamrlesi yapmışssınız resmen. Neyin ne olduğunu ben de biliyorum merak etmeyin. Oraya da dalgınlıkla iğne yazmışım beynin bir oyunu olsa gerek. Ayrıca en üstteki yorumu atan forumdaş hayırdır cengizin avukatı mısın? Burası konu dışı bölümü istediğim konuyu kurallar çercevesinde istediğim gibi sorarım. Yanıt vermeyebilirsin bu kadar bozulduysan. Ayrıca belki benim idolüm cengiz belki nirvanam? Onun bu hale nasıl geldiğini merak ediyorum. Benimde 1.5 sene idman geçmişim var. 8 yıllık tekvando hayatım var. Oldu mu ? Farzedelim ki var. Cevabını almışssındır umarım. Şimdi farzet ve düzgün bilgilendirici yorum at köstek olma.. Ya da hiçbirşey karalama

7. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    igne mi ?
    tamam,guzel vucudu var ama sizce de biraz fazla abartilmiyormu ?

8. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    spor hayatıyla birlikte bakınca birşey söylemek zor.ama bu adamlar bu işten ekmek yiyor kullanıyorda olabilir.

9. EvreninRitmi

EvreninRitmi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avusturalya
    10 yil spor ile ugrasan birisi ve kazancini vucudu ve fizigi ile kazanan birisi icin bu gayet normal bir vucut .Hollywood artisleri 1 yil icinde sekil alip film cekiyorlar ...

10. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Cengiz'in vücudu abartılacak kadar iyi değil bence ve hele iğne mi diye sorulacak kadar hiç değil . Doğru ve düzenli antrenman artı beslenme ile yapılabilecek bir vücut.

11. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    steroid kullanmıştır kullanmamıştır konusuna girmek istemiyorum.

ama bazı arkadaşlar abartılacak bir vücut değil demişler.

adamın boyu 188. kilosu tahminimce 100 ü geçkin, 105 civarıdır.

ben de kendimce iyi çalışıyorum ve besleniyorum ama daha cengiz ayarına gelmem için çok çalışmam lazım. hiç kolay bir vücut değil arkadaşlar.

xelanik bunu beğendi.
  12. berjayk

berjayk Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18

Bende kendimce iyi çalışıyorum ve besleniyorum demişsiniz . Bu cümlede kendimce sözcüğü, sizin çalışmanızın ve beslenmenizin tartışılabilirlik oranını arttırmaktadır. Bir de genetiğin unutulmaması gereken çok büyük bir etken olduğunu hatırlatmak isterim.

13. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Gayette abartılacak bir vücut.Abartma derken sanki jayle phille kıyaslamıyoruz standartların çok üzerinde bir vücut bence

14. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Kesinlikle çok sağlam fiziği var normal bir sporcudan çok daha iyi.Hayatı spor yapmakla geçmiş biri hakkında kesin konuşamayız.

15. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    iğne bu bizim insanlarımızın özelliklede spor yapmayan erkeklerin spor yapanlara vurdu iğneyi şişti ne var diyerek rahatlama yollarıdır... muhakkak vucudu iyi olan her erkeğin arkasından söylenir bu. tabi bu söylediklerim konuyu açan xelanik için değil...

steroid kullanmış mıdır bilmem ama farzedim ki steriod kullanıyor. verim alabilmesi için çok daha ağır antrenmanlar daha iyi beslenme kendini her anlamda daha fazla geliştirmesi anlamına geliyor... yani oturduğunuz yerde kas gelişimi olmuyor. gelişim anlamında hızlandırıcıdır ama sen layıkıyla sporunu yaptıktan sonra... bakış açısı ülkemizde steroid kullananlara tamamen sıfır emek göstermiş gibi olunca insanın uyuzuna gidiyor biraz...

berjayk bunu beğendi.
  16. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaş abartılacak kadar iyi değil derken steroid kullanmayı gerektirecek bir vücudu yok demek istemiş olabilir ki bence de öyle, yanlış anlaşılmasın adamın vücudu çok güzel ve kütlesi çok sağlam ama steroidsiz ulaşılamayacak bir seviye değil onu demek istiyorum. Kullanıp kullanmadığını da kimse bilemez.

Konuda yazılan steroid alanların daha çok emek vermesi gerekir daha sert idman yapması gerekir vs gibi sözlere de kesinlikle katılmıyorum doğal adamın 3 senede yaptığını steroidle 1-1.5 senede yaparsın nasıl oluyorda daha çok emek veriliyor? Bu lafım da başka yerlere çekilmesin lütfen diyeceğim şu ki steroid alanda insan üstü beslenip insanüstü çalışıyor binbir türlü zorlukla başediyor almayan da aynı şekilde yapıyor bunları ama doğal olan hedefine daha geç ulaşıyor haliyle daha zahmetli oluyor.

Son düzenleme: 22 Nisan 2013
  17. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    daha cok emek derken; daha fazla bu ise para harcamak(para kazanmakta cok buyuk emek sonucta hatta bu sporla ugrastigimizdan cok daha fazla emek istiyor.) +daha sıkı diyet. antrenman konusunda ayni fikirdeyim dogal calisinda ilac alanda kendini sonuna kadar zorlamali.

konu basligi cengiz igneli mi sorusuna gelince igneli veya degil onemli olan neticedir hatice degil.madem bu is igne vurmak kadar basit vur igneyi yap antrenmani bakalim onun gibi olabilecek misin?

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    merak ediyorum..iğneli ya da iğneli olmama nasıl anlaşılıyor ki bu sorular sorulup duruyor..

Sayfayı Paylaş