supra tall

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TheZekhen tarafından 20 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TheZekhen

TheZekhen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Konya
    abiler internette böyle bir ila dolanıor gerçekmidir ? kullanan faydasını göre varmı ona göre sipariş vecem http://www.supratallboyuzatici.com/

SUPRATALL'IN ETKİLİ ÖZELLİKLERİ

Büyüme hormonu salgılamasına,
    Omurgaların daha dik durmasına,
    Boy uzamasına ve kemiklerin daha güçlü olmasına,
    Bağışıklık sistemini düzenlemeye ve güçlendirmeye,
    İçeriğindeki Vitamin D3 ile hücre büyümesini düzenlemeye,
    Kemik ve kas yapısını güçlendirmeye,
    Kanın akışını ve dolaşımını hızlandırmaya,
    Vücut direncinin, ruhsal ve bedensel gelişiminin artmasına yardımcı olur.

L-Arginine: Güçlü bir amino acid’ dir. Bu güçlü amino acid vücuttaki kan dolaşımında önemli rol oynar. Birçok klinik çalışmalarının gösterdiği sonuç L-Arginene’nin İnsan Büyüme Hormonunu %300 oranında büyüme sağladığı görülmüştür.
    Vücuda Faydaları
    İnsan Büyüme Hormonunun yükselmesine yardımcı olur
    Kan basıncını düzenler
    Bağışıklık sistemini düzenlemeye yardımcı olur.
    Yumuşak dokuları iyileştirir ve onarır
    Kan akışını ve dolaşımını iyileştirir
    L- Ornithine:
    Bağışıklık sistemini destekleyerek, yaraları iyileştirir ve karaciğeri onarır. Aynı zamanda vücudun ürettiği İnsan büyüme hormonu ile ilişkilidir.
    Vitamin D3 (Cholecalciferol) İnsan sağlığında önemli rol oynayan güneşten aldığımız vitamindir. Bir hormon gibi hareket ederek vücutta birçok fonksiyon gerçekleştirir.
    Fonksiyonları:
    Hücre büyümelerini düzenlenmesinde, fosfor emilimi ve bağışıklık sistemini bütünlüğünü korumada ve kardiyovasküler sağlık için Vitamin D bir zorunluluktur. Kanserden korunmak için önemli rol oynayabilir. Vitamin D3 kas, kemik ve dişlerin yapısının korunması için kandaki kalsiyum seviyelerini korur, kas kasılması ve sinir iletiminde yardımcıdır.
    Vitamin B12: İnsan vücudu fonksiyonları için gerekli bir B vitamindir.
    Fonksiyonları
    Suda çözünür ve vücut tarafından kolayca emilir. Başlıca rölü sinir sistemini korumak ve beyin hücreleri de dahil olmak üzere kan kırmızı üretim ve yardımcı olur.
    DI-Alpha Tocopherly Acetate : D-alpha Tocopheryl Vitamin E başlıca antioksidandır. serbest radikal / oksidatif hasardan vücut hücrelerini korur.
    Pyridoxine: Vitamin B6 olarak da anılır.
    Sağlığa Faydaları
    Pridoxine serotonin ve norepinef’ in temel üretimi için, doğrudan etkisi ruh ve melatonin döngüleri, uykuyu düzenlemekle yardımcıdır.
    NEDEN SUPRATALL

Boyun uzamasını destekleyen mineral ve vitaminler oluşmaktadır. Tamamen %100 doğal bir üründür içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır.

2. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    bende bu ürünü araştırmıştım 10 yorumdan sadece 1 tanesi etkisi olmadı diye görmüştüm genelden fazlası öneriyor ama şahsen kullanan ağzından bişey duymadım bende sipariş vermeyi düşünüyorum.

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bu tür şeyler hep para tuzağı deniyor ama içindekiler kısmını okuyunca hemen gaza geliyom ben ya kullanan biri çıksa keşke de bizede anlatsa.Bir forumda okumustum bu değil ama baska buna benzer bir üründü elemanın bire hiç bir işe yaramadı param çöpe gitti demişti :(

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

http://www.kullaniciyorumlari.net/s...ci-yorumlari-oku.html/comment-page-1#comments

4. TheZekhen

TheZekhen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Konya
    Ben Alcam 3 Kutu Bir Deniyeceğim Eğer İşe Yararsa 3 Ay Sonra Yaradı Diye Konu Acarım :D

Sayfayı Paylaş