Supplemet Kullanımı Hakkında...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve playboy_07 tarafından 16 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. playboy_07

playboy_07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar...Bi kaç sorum olacak sizlere...Yaklaşık 2 senedir vücut geliştirme sporu ile uğraşmaktayım...Bu spora ilk başlamaktaki amacım kilo almaktı ve de 60 kilodan 83 kiloya çıktım 1 buçuk sene süre zarfında...Boy:1.87...Dün 4 tane yeni supplement getirttim...şöyle; Optimum nutrition Serious Mass, Optimum Nutrition Gold Standard Whey, Optimum Nutrition Casein Gold Standard ve de Weider Pure Egg Amino...Şimdi benim düşüncem spordan bir saat önce Serious Mass ve de 3 tane amino spor sonrası yine 3 tane amino ve whey protein gece de uyumadan önce casein protein kullansam nasıl olur?Sizlerin de görüşlerini alabilir miyim...Şu an haftada 5 gün spor yapıyorum...Yaz gelince malum sıcaklardan dolayı 3 güne düşürüyorum antremanı...Diğer bölgelerin gayet iyi olmasına rağmen özellikle göbek deliği altında ve yanlarda yağlanmalar var...Bunları nasıl eritebilirim veya kasa çevirebilirim...Sizin önerdiğiniz bir program var mı...Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar...Teşekkürler...

2. playboy_07

playboy_07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevap verecek kimse yok mu arkadaşlar :(

3. toprakyalin

toprakyalin Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum Nutrition Gold Standard Whey uyandığın zaman aç karnına sütle
    Optimum nutrition Serious Mass karbonhidratlı olduğu için antremanda rahat yakman açısından antremandan önce su ile
    Weider Pure Egg Amino antremandan önce ve antreman bitiminde (basit şeker üzüm suyu ile iç)
    Optimum Nutrition Gold Standard Whey su ile antremandan sonra
    Optimum Nutrition Casein süt ile yatarken

Sayfayı Paylaş