Supplementsiz beslenme ve gelişim sıkıntısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mytap tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mytap

mytap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar,

Yaklaşık 5,5 aydır bu sporu severek yapıyorum fakat bana verilen ve hatta bu siteden faydalandigim beslenme programlarına rağmen 5,5 ayda bana gösterilen referans vücut tiplerine hiç ulaşamadım . Referans derken yani aşağı yukarı denilen vücut tipleri tabii ki. Başlıkta da vurguladığım gibi hiçbir sekilde protein tozu vs. kullanmıyorum. İlla ki bunun çok büyük etkisi var ama onu ise karıştırmadan bu gelişimimi nasıl hizlandirabilirim ? Cevaplarınız ve önerileriniz icin şimdiden teşekkür ederim.

Not : Bu sürede biceps lerde ve omuzda biraz gelişim oldu. Göğüs kaslarında gelişim neredeyse hiç yok. 6 pack in en üst 2 si tam gelişti yani gözüküyor. Boy 181 kilo 75,5

2. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Takviyesiz yapmak uzun yıllarını alır. Sabır sabır sabır diceksin en kısa yolu.

mytap bunu beğendi.
  3. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bi kere bu işin sırrı beslenme supplemente falan gerek yok bosuna paranızı vermeyin.etkisi yuzde 10 . o da düzenli ve hor kullanırsan , zaten ülkemizde pahalı kimse hor kullanmıor almaya gerek yok onun yerine aban beslenmeye karboyu arttır protein kilona göre söylüyorum 120 g ideal karbo da 400 g falan olsun...anca öyle gelişim görürsün ki yeni başlarken biraz sabır gerek sana supplementlerin en babalarını da alsak gelişim icin en az 2 3 ay gerekir en ufak bi degişimi görmek icin bile yani....

badboy9119 ve mytap bunu beğendi.
  4. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    sorunuzu beslenme odaklı nitelediğiniz için konuyu yanlış yere açmışsınız. burada bahsetmeniz gereken antrenman sıkıntılarıdır...

5. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım beslenmeyi bu kadar abartmayın derim. Tabiki bir önemi var ancak sen ne alırsan al düzenli ve yeteri kadar çalışmadığın zaman sana kilodan başka bişi aldırmaz. Eğer beslenmende yeteri kadar kalori ve protein alıyorsan sorun idmanındadır arkadaşım. Ve ayrıca arada gelişmede böle duraksamalar oluyor diye biliyorum.

Sayfayı Paylaş