Supplementlerin Kullanimi Ve Kullanma Zamani

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve onderrr tarafından 22 Kasım 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. onderrr

onderrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba arkadaşlar son bikaç haftadir siteyi takip ediyorum daha dogrsu gecmssayfaları falan inceliyorum bu sayede epey şey ögrendim,ögrenmeye calisiyorum verdikleri bilgilerden dolayi herkese tesekkur ediyorum.
    bende 2.5 ay once bb yapmaya basladım yas 26 boy 182 kilo su an 66 benim ögrenmek istedigim ilk olarak bu supplementlerin herhangi bir zarari war mi? bazilari birsürü baslık var bu konuyla ilgili incele bul dicek belki ama net bisi yok bir iki kisi tamamen dogal hicbiseye gerek yok büyüme durduğunda gir demis cogunluk ise zararsız demis eger herhengi bir yan etkisi warsa ogrenmek istiyorum
    ikinci sorumsa bunlari ne zaman kullanmaya baslamaliyiz? ben calıstıgim salondaki hocanın tavsiyesiyle bide internettede olumsuz bisey gormememin verdigi rahatlikla megamass2000 kullaniyorum son 1.5 aydir bunlari kullanmaya başlamam icin henuz erken mi? bu arada bb ye başladığımda 60 kiloydum 2.5 ayda 6 kilo aldim.
    son olarakta bu urun icin ve genel olarak kullanım nasıl olmalı? yani ornek olarak 3 ay kullanıp 1 ay ara vermek gibi yoksa ara vermeye gerek yok mu? yardımcı olan arkadaslara simdiden tesekkur ederim

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba arkadaşım sitemize hoşgeldin aradığın her sorunun emin ol cevabı mevcuttur sitede yinede be yanıtlamaya çalışayım
    supplamentler doğal ürünlerden elde edilir süt peynir yumurta vs vs ve doğal ürünler bir insana ne kadar zarar verirse onlarda o kadar zarar verir yani zararsız ve yan etkisi yok ama sen sana söylenen veya kutuda yazan dozun üstüne çıkma yinede çıkman sadece seni fakirleştirir biliyorsun bu ürünler biraz pahalı
    2. sorun ise neyi nezaman kullanmalıyım diye sormalısın kilo alman lazım bunun için ok mega mass 2000 ve gördüğüm kadarıyla faydasıda olmuş bide amino acid yeterli olacaktır senin için şimdilik paranı çarçur etme derim diğer supplamentlerin sırası değil bence bu benim fikrim çünkü şu anda zaten gelişiyorsun 6 kilo almışsın ama bu duracak yeterli gelmeyince beslenmen o zaman tekrar konuşuruz ara vermek konusuna gelince benim hocam vücudu şaşırtmak ve şoklamak lazım arada sırada derdi sadece supplamentlere değil 6 ayda bir hafta veya 15 gün spora bile ara ver derdi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş