Supplementler Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Burak2626 tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Burak2626

Burak2626 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler arkadaşlar buranın yeni üyesiyim bu konu buraya acılırmı bılmıyorum eğer yanlış yere açtıysam Affola pek bilgi sahibi değilim

Gelelim konuya
    Arkadaşlar ben Weider mega mass 2000 weıder premıum whey muscletech amino fx Pro series optimum optimen balık yağı bsn Cell mass creatine kullanıyorum fakat düzgün kullandığımdan emin değilim sabah erkenden kalkıp aç karna mega mass 2000 içiyorum 1.5 saat sonra kahvaltı yapıyorum kahvaltı sonrasında optimen ve balık yağı yutuyorum daha sonra öğle yemeğini yiyorum vs tekrar optimen ve balık yağı kullanıyorum aksam yemegını yiyorum vs sonra mega mass 2000 i tekrar kullanıyorum antrenmana gidiyorum antrenmandan 20 dk önce amino fx kullanıyorum antrenman esnasında ban creatine kullanıyorum antrenman sonrasında ise weider premıum whey kullanıyorum doğrumudur ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim ayrıca amino fx in ölçeği büyük gibi geliyor bana

2. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş