Supplementler ve su tüketimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aykun tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    İyi günler yeni aldığım bir supplementin kullanımında günde 10 bardak su için diyor. Buna uyuyorum. Ama çok çok sık tuvalete çıkıyorum doğal olarak. Sorum şu bu kadar sık tuvalete çıkmamın bana bir zararı olur mu ?
    Teşekkürler.

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    çok sık tuvalet prostat kanserine sebep olur.sık kendini bunu yarı yarıya azalt.
    ya da sporu kökten bırak.

3. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Aslında insanın günlük su ihtiyacı zaten 2-2.5 lt ama ben çok sık aralıklarla içtiğim için böyle oluyor sanırım.

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    genelde suppları 500ml lik su ile karıştırırlar 1 servisini senin aldığın ürün ne acaba?

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    bu nasıl bir yol göstermedir ? Sporu bırak gibi sağlıksızca bir cümle olabilir mi ? Bir insanın yaşamı boyunca spor yapması ömrünü uzatır ve sağlıklı yaşamasına sebep olur. Bir insan çok sık wc ye gidiyor diye sporu bırak demek tamamen yanlış bir yönlendirmedir.

İnsanın günlük ihtiyacı olduğu su tüketimi vardır. Ki 10 bardak su tüketimi normal ihtiyaçlarınız doğrultusundadır. Siz bu 10 bardak suyu kısa aralıklarla içiyorsanız böyle bir sorun yaşayabilirsiniz. Ama gün içerisinde susamasanız bile aralıklarla içmeyi deneyebilirsiniz.

aykun ve sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş