Supplementler sitesinden isteklerimiz

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve LordF4T1H tarafından 5 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Bu başlık altında supplementler sitesinden isteklerimizi belirtelim fakat herkes şu şu diye yazmasın yani şöyle diyeyim yanlış anlaşılmasın biri fiyatları eleştirir fakat firma cevabını verdiyse tekrar fiyat eleştirmek için yorum atılmamalı buna benzer 2 kez aynı şeyler yazmayalım bence. Farklı şeyler yazalım sitede neler eksik ne hatalar var gibisinden şu şu gelse iyi olur gibi yorumlar atalım.

Neyse ben kendi isteklerime geçiyorum

1) Spor çantası kıyafetlerimizi koymak için. Yada daha farklı bir şey olabilri hem shaker hem yiyeceklerimizi koymaya yer. Sitenizde var buna benzer ürün ama sanırım kıyafet konulamıyor ona.
    2) Sporcu giysileri üstlük, şort, kapri tarzında ürünler. %100 pamuk olursa çok iyi olur aslında fakat genelde %100 polyester üretiyorlar.
    3) Bedenlerde ölçüler yazılmalı. Örneğin a markalı t shirtün (S) bedeni en 50 CM boy 70 CM gibi belirtilebilir.
    4) Sporcuların işlerini kolaylaştıracak yeni aletler, aksesuarlar vb. şeyler eklenebilir.
    5) Belli bir limitte yapılan alışverişlerde katalog gönderilebilir. Katalog göndererek hem müşterilere bir jest yapabilir hemde diğer ürünlerinizi katalog üzerinden inceleyebilirler. Elbette internet var artık ama sürekli bilgisayar başında olamıyoruz elimizin altında kitap tarzında Weider ve All Star gibi kataloglar olsa ne güzel olurdu.
    6) Jack3d vb. markaların eklenmesi.

egemennn bunu beğendi.
  2. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Spor çantası, (sırt çantası, normal el çantası gibi) şeklinde ürünler koyulursa harika olacaktır.

Hüseyin2707 bunu beğendi.
  3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    benmde alışveriş yaptığım bir site. ürünlerin tam içeriğini yazarlarsa yani içindekiler bölümünü fena olmaz. genelde kısıtlı yazıyorlar başka sitelrden bakmak zorunda kalıyorum.

4. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar Sayın Üyeler,
    Tüm talepleriniz ilgili departmanlar ile paylaşılmıştır.
    Tekstil ve aksesuar alanlarımız için çalışmalarımız sürüyor. Güncellemeler yapılacaktır. Ancak şu anda sizinle bu konuda henüz bir tarih paylaşamıyoruz. Bu doğrultuda çeşitlilik yapıldığında daha detaylı bilgiler paylaşılabilecektir.
    Jack 3D ürününün şu anda Türkiye için ithalatı yapılamıyor.
    Bu yüzden yakın zamanda eklememiz oldukça güçtür.
    Katalog konusunda ise bir çok fazla markanın satışını yapmaktayız. Haliyle her markaya eşit yakınlıktayız. Bu sebeple sadece Weider markasının ürünlerini veya sadece Hardline markasının ürünlerinin buluduğu bir katalog yaptırmamız doğru olmaz. Bu esasta bizim katalogumuz internet sitemizdir.
    Ürün içerikleri konusunda hangi ürün içeriğinde eksik bilgi yer aldığını düşünüyorsanız bizlere bildiriniz derhal düzeltilecektir.
    Görüşleriniz ve önerileriniz bizler için çok değerlidir.
    Lütfen görüşlerinizi paylaşmaya devam ediniz.
    Bizlere [email protected] adresinden ve 444 1 FIT(348) nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
    İlginize teşekkür eder, sağlık ve spor dolu günler dileriz.

5. Moonel

Moonel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba 1 senedir sizden alisveris yapiyorum cok fazla markanin satisini yapmanizdan cok memnunum biten stoklarin tamamlanmasi icin bir tarih belirtirseniz iyi olur birde now urunleriylede yakindan ilgilinmenizi oneririm cok eski olmasi ve amerikada cok buyuk bir firma olmasi bu urunlerin kaliteli ve guvenilir oldugunu acikliyor zaten saygilar

Shelter bunu beğendi.
  6. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba
    Öncelikle ben sitenizde ilk görmek istediğim şey adam gibi bir spor çantası.
    Aradığım özellikler şu şekilde;
    1) Kaliteli bir malzemeden üretilmiş olacak.
    2) Spor ayakkabılarımı + shaker + muz vb. meyveleri + kıyafetlerimi + telefon, anahtar ve cüzdan gibi eşyalarımı koyabileceğim 4 gözü olan bir spor çantası isterseniz özelden link atayım yabancı bir sitede var 4-5 gözü olan isterseniz o tip bir şey getirtilebilir veya kendiniz yaptırtabilirsiniz hem reklamını yapmış olursunuz hem maliyeti azalır. Şahsen 2 gözlü çantalar bıktım.
    3) Hem sırt çantası olarak hemde elde de taşıyabileceğim bir spor çantası olmalı.

Aksesuar ürünlerinde örneğin, kasguru çanta, eldiven vb. şeylerde videolu anlatım da eklenebilir açıklamada bu hem daha aydınlatıcı olmuş olur hemde ürünü almadan önce tüm ayrıntısını görmüş oluruz mesela çantaları içli dışı görme şansımız olur.

Ürün açıklamaları bazıları yetersiz ve bunun yanı sıra menşeisi yazılmalı diye düşünüyorum.

7. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Mobil uygulama veya site şart.

8. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Jym post workout ürünü.

9. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bence supplementlerde indirim vs. olduğunda konu açılıp up ta tutulabilir sürekli. Çünkü ülkenin en büyük forum sitesi burası sonuçta daha aktif kullanabilirsiniz bence ürünlerde indirim olduğuna hiç denk gelmedim henüz. Veya varsa da burada forumda belirtilmiyor sanırım kendi sitesinde belirtiliyor sadece. Sabit 1 başlık açıp o konuya belirtilebilir bence şu üründe şu vakite kadar fiyatı indirdik diye bizlerde buradan takip ederiz. Çünkü herkes kullanıyor zaten supplement sonuçta toz olmazsa Creatine olmazsa Bcaa vs. sürekli birilerinin bişeye ihtiyacı oluyor.

Alatriste, mehmet_oztan ve LordF4T1H bunu beğendi.
  10. HaliDBinVeliD

HaliDBinVeliD Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Tek cekimlerde %10 %15 indirim olabilir ulkemizde cok ucuk zaten fiyatlar.boylece biraz olsun uygun aliriz

Alatriste ve PeNa bunu beğendi.
  11. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Ayrıca bunun da eklenmesi görüşündeyim. Atıyorum 3 veya üstü farklı çeşitte ürün alana belli bir indirim olmalı. Mesela sizin hazırladığınız supplement kombinasyonları daha hesaplı oluyor. İşte bunu biz kendimiz belirleyelim mesela benim yapmak istediğim bir kombinasyon.

Weider Premium Whey
    Weider Mega Forte
    Weider Pure Creatine
    Solgar Omega 3-6-9
    Solgar Milk Thistle
    Solgar EyeBright
    Solgar Zınc
    Bu tip bir kombinasyon yapmak istiyorum duruma göre eldiven ve havluda ekleyebilirim. Neyse demek istediğim amino asit, protein tozu ve creatine alana belli bir indirim yapılabilir bu alan kişi kombine yapıyor sonuçta. Şahsen ben farklı markalardan kombinasyon yapmak istemem mecbur kalmadıkça, aynı markalı ürün olmasına özen gösteririm.

crazy5800 ve Shelter bunu beğendi.
  12. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Animal stak gelsin lutfen olsa 5 kutu alcam ama yok
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Eylül 2014 ---
    Aklima geldi animal pump ta gelse hic fena olmaz :)

13. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Scivation Xtend yeni mango nectarlı getirin lütfen:D

Calyente bunu beğendi.
  14. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Shaker'ın yanında 1 veya 1.5 litre boylarında suluklar yapılabilir supplementler.com'a özel, çok iyi olur açıkçası.

mehmet_oztan ve LordF4T1H bunu beğendi.
  15. mehmet_oztan

mehmet_oztan Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    HAKEDEN FİYATLARA supplement almak istyoruz. 30dolara mal olan ürüne 100 200 lira para vermek istemiyoruz.

avcy, Alatriste, ismail.kara3 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Biz buraya yazıyoruz ama ilgilenen, cevap veren yok.

17. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    JYM Pre JYM Ürünüde içerik olarak gayet sağlam keşke gelse

Shadow15 bunu beğendi.
  18. Shadow15

Shadow15 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Aynen...

19. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Neredeyse 2 ay geçmiş hala açıklama yapılmamış, Android kullanan müşterileriniz için bir uygulama tasarlasınız App Store'daki gibi, çok iyi olur cidden.

20. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Android açık bir yazılımdır. Sanırım ondan yapılmıyor android için uygulama. Şahsen bende yapmazdım başıma iş almamak için.

Sayfayı Paylaş