supplementler seçimi hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metin123 tarafından 14 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. metin123

metin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk olarak tüm arkadaşlara çalışmlarında başarılar diliyorum.. gelelim benim soruma 31 yaşındayım 3 aydır düzenli olarak fitness yapıyorum haftanın 3 günü ve çalışma programı olarakda flexor hocanın 2. ay uygulmasını yapıyorum yani şöyle

1.gün: 20 dakika koşu 15 dakika bisiklet
    barbel bench press 4*8
    dumbel fly 4*8
    incline barbel bench 4*8
    incline dumbel fly 4*8
    dumbel biceps 4*8
    concentrtion dumbel curl 4*8
    one arm row 4*8
    ab crunch machine 3*25
    sit crunch 3*25
    ters mekik
    dambıllarla sağa sola yatış yan bel için 3*25
    sopayla twist 3*25

Diğer günde kanat ve omuz çalışıyorum şimdi gelelim asıl soruma ben 79 kiloyum ve bel kısmımda yağlar mevcut özellikle yan taraflarda!!! kardio yapıyorum dietede başladım en azından bölgesel erime diye bişey olmadığını öğrendikten sonra ilk olarak yağlarımdan kurtulmam gerektiğini düşündüm 1 aydır forumu okuyup her söylenene dikkat edip araştırıyorum ve supplement kullanmaya karar verdim fakat emin olamıyorum ben 3 farklı supplement
    seçtim ama yanlış olabilir acaba bu seçtiklerim 3ülü kombinasyon olarak kullanılabilirmi yardımlarınız bekliyorum ürünler şöyle :
    1:Universal Nutrition Ultra Whey Pro 908
    2:Universal Nutrition Amino 1900 110 Tablet
    3:Universal Nutrition Animal Cuts 42 Paket

animal cutsı yağ yakımı için,wheyi gelişmek aminoyuda yardımcı olması için düşünüyorum yani bir taraftan kilo vermeye çalışırken diğer yandanda gelişmek istiyorum gerekirse resimlerimi buraya yüklerim gittiğim salonda hoca die koyulan bir kız var fakat hiç bir konuda maalesef bilgisi yok o yüzden bu işi gercekten doğru bilen ve yardımcı olabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkür ederim...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    bu sporda 3. ay için bu tür suplementler gereksizdir. Beslenmeniz yetersizse eğer; belki protein desteği alabilirsiniz. Fakat şuan için almamanız daha iyi olur. Ürünlerin 908 gr lıklarından ziyade 5 LBS (2250 gr) lıklarından almanız daha ekonomik olucaktır. Aynı zamanda universal ürünleri muadillerine göre biraz daha pahalıdır. Piyasada daha ucuza kaliteli ve etkili ürünler vardır. Yağ yakıcı olarak ta bence daha düşük segmentte ürünler seçmelisiniz.

3. metin123

metin123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bana önerdiğiniz ürünler hakkında isim marka verirseniz çok sevinirim 3 ay önce başladığımı yazmıştım ama daha önceden hep 2 ve 4 aylık başlama dönemlerim oldu fakat bazı sebepler yüzünden bırakmak zorunda kalmıstım ürünleri kullanmak istememin sebebi biraz zamandan kazanmak istemem ve de vücudumda hiç bir değişiklik görmemem biliyorum sabır işi bu azmim ve sabrım var ama sonucunda birşey elde edemeyince şevk de gidiyo... Üniversal pahalı demissiniz evet fakat o markayı seçmemdeki sebep ilk defa böyle supplement kullanıcam ve kaliteli olmasını ve de bana zarar vermemesini istememdir...

Sayfayı Paylaş