Supplement'ler kullanım sıklığı ve miktarı hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve arslan tarafından 10 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. arslan

arslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Supplementleri gün aşırı spor yaparken her gün kullanmalı mıyız? Yani o gün dinlenme günümüzse yinede supplement kullanılmalı mı? Elimde universal amino 3001 var. kutuda her yemekten önce 1-2 tane antreman öncesi ise 3-4 tane (günlük 6-12 diyor) alınmalı diyor. Ancak ben antremandan önce 2 sonra ie 3 alıyorum. Bu konuda ve dinlenme günlerinde kullanım konusunda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim...

2. jasonxbb

jasonxbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında supplementleri kombine ederek kullanırsan daha iyi verim alırsın .
    protein tozo+amino asit+glutamin+tribulus+mega forte likit.(bir örnektir sadece,farklı kombinelerde üretilebilir tabiki amacın doğrultusunda yapılırsa daha doğru olur) gelelim soruna ;amino 3001 iyi bir üründür verim almadım diyenini duymadım açıkcası.Dinlenme günlerinde de kullanım aynen yapılır kilona bağlı olarak günde ne kadar kullanacagın değişir.Antreman öncesi 3-4 tane almanın bir faydası olacagını hiç sanmam .
    tavsiyem paran varsa supplementleri kombine ederek kullanman onun dısında bosu bosuna masraf olur. tek basına kullanımların bir faydası olmaz ve hiç para vermeyede değmez zaten ülkemizdeki supplementlerin fiyatlarıda çok pahalı .

Sayfayı Paylaş