Supplementler hazır lakin nasıl kullanılacak?Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mrlaz tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu sporu (yaz tatili-sınavlar vs gibi sebeplerden)aralıklı olarak 7-8 aydır yapan 2 arkadaşız ,yazın yaptığımız birikimle gücümüzün yettiği kadar supplement aldık,neye dayanarak ,neden bu supplementleri seçtiniz sorusuna cevap vermemiz zor lakin elimizdeki supplementler bunlar hangisinin nasıl kullanılacağına tek tek bakmış olsak da kombine olarak nasıl kullanmamız gerektiğini bulamadık.

Arkadasımla benim ölçülerimi yazayım
    Ben(Kaan)
    Kilo:70.5
    Boy:1.78
    omuz:113
    göğüs:99
    kol:31.5
    bel:77
    Bacak:61
    basen:108
    Yapı olarak ben biraz yağlıyım ,özelliklede kalça basen bölgesi olarak ölçüler ortada zaten 1 ay önce 75.7 kiloydum diyetle bu kiloya düştüm.

Arkadaşım(Turgut)
    Kilo:56.5
    Boy:1.71
    Omuz:113
    Göğüs:93
    Kol 28.5
    Bel:80
    bacak:51
    Arkadaşımda yapı olarak biraz zayıf ve kilo alamıyor.

Elimizdeki supplementler

Benim supplementlerim
    BSN Syntha-6 / 2,29 kg
    Hardline BCAA 120 Kapsül
    Hardline Nutrition Karnitin Sıvı 1000 ml
    Hardline Nutrition KGT 1000 gr
    Six Star Creatine X3 Elite Series, 1100 gr

Arkadaşımın supplementleri
    BSN True Mass 2610 gr
    Hardline Amino 9000 120 Tb
    Hardline Nutrition Creapure 100 kapsül
    Hardline Nutrition Creapure 200 gram

Daha bircok soru var nasıl beslenmeliyiz ,ne yemeliyiz ne içmeliyiz gibi ama onları forumdaki konulardan yavaş yavaş topluyorum.Şimdi asıl sorumuz şu bu supplementler nasıl bir kombinasyonla kullanılmalı neler eklenmeli neler cıkartılmalı ,ilk önce hangileri kullanılmalı,hangileri antrenmandan önce,sonra veya günün diğer saatlerinde kullanılmalı,ölçekler ne olmalı.

Ayrıca bu supplement hakkında forumda belli başlı bir bilgi veya supplementin detaylarına inilen bir konu yok.Bu supplement hakkında da yardımınızı istiyoruz.
    "Six Star Creatine X3 Elite Series, 1100 gr "

Bilgili arkadaşlardan ve bu spora gönül vermiş bütün abilerimizden yardım bekliyoruz.

2. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş