Supplementler hakkında tavsiye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve thekenzo tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. thekenzo

thekenzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada 4 gün 6 aydır düzenli 1.30 veya 2 saat çalışıyorum

Kullandığım ürünler ;

Muscletech Nitro-Tech Hardcore

MuscleTech Amino Fx Pro Series

Hardline Nutrition Vitamin Mineral (1 aydır kullanıyorum)

Bu ürünleri tercih ettim. Proteinden memnunum devam etmeyi düşünüyorum. Amino asit değiştireceğim biraz inceleme yaptıktan sonra onun yerine şu 2 ürünü almaya karar verdim

Gaspari Nutrition GASPARI-AMINOMAX 8000

Gaspari Nutrition GASPARI-BCAA 6000

Tercihlerim ve alternatifleriniz ile alakalı bilgilerinizi bekliyorum şimdiden alaka gösteren arkadaşlara hürmetler.

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Gaspari max8000 ve BCAA 6000 iyi tercihler.

Alternatif olarak Universal Amino 2700 yada Universal 3001 olabilir.

thekenzo bunu beğendi.
  3. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Amino fx'i bırakman iyi olmuş içeriği pek hoş değil (fazla miktarda c vitamini falan)

thekenzo bunu beğendi.
  4. thekenzo

thekenzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Hemfikirim seninle bende öyle düşünüyorum Ek olarak Vitamin kullanıyorum yan etkisi olur mu olmaz mı bir türlü karar veremedim

Birde tadı fena hiç alışamadım tadına.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:47 ----------

Hocam kombine ne şekilde olur sence dedigin ürünlerede baktım ben içerikler hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim az önce GNC ile görüştüm buraya belirtmiş olduğum 2 ürünü ilettim bırakacağım ürünü ilettim akabinde " alın " dediler ama bunu ürün satmak için mi yoksa gerçekten faydalı olacağı için mi söylediler bilmiyorum

Uzman görüşlerinize ihtiyacım var :)

Saygılar.

5. thekenzo

thekenzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar tekrar selam konu kirliliği olmaması acısından buraya yazıyorum

Şu şekilde bir kombinasyon yaptım tavsiyelerinize ihtiyacım var ;

Antreman öncesi

Gaspari max8000 2 tablet
    Hardline BCAA 2 Tablet

Antreman sonrası

Muscletech Nitro-Tech HC. Bir Ölçek
    Gaspari max8000 2 tablet
    Hardline BCAA 2 Tablet

Şeklinde kombine ettim sizce hata mı ediyorum yada aşırı mı yükleniyorum kardiyo süremi biraz uzattım 20 dk 30 dk şeklinde ortalama 2.30 saat çalışıyorum

Tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar.

Bu arada Boy ; 1.85 Kilo 82 Yaş 28

6. M.MASON

M.MASON Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    kürde glutamin eksik onuda eklersen daha süper olur. weider glutamin en iyisidir al bi tane.

thekenzo bunu beğendi.
  7. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Kombinasyonun güzel bence. Tavsiyem ise antreman sonrası aldığın amino ve bcaa yı ağırlık idmanın biter bitmez, kardiyodan önce al. Protein tozunu da kardiyo bitince alırsın. Böylece antreman sonrası acil amino ihtiyacı karşılarsın ve bir anda çok yüklenmemiş olursun.

Bunun yerine şöyle bir tavsiye de verilebilir. Amino ve BCAA yerine Scivation Xtend alabilirsin, ve antreman boyunca yavaş yavaş içersin. Böylece hem antreman içinde amino ihtiyacını karşılarsın hem de protein tozunu biter bitmez alabilirsin. Aminoasit ve protein tozu kombinasyonlarında benim en çok aklıma yatan kullanım şekli bu.

thekenzo bunu beğendi.
  8. thekenzo

thekenzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    M.Mason Alakan için teşekkür ederim, Bahsetmiş olduğun ürünü inceledim daha öncede tavsiye etmişlerdi.

Tun4 Teşekkürler, evet söylediğin mantıklı bende bunu nasıl aşarım diye düşünüyordum çünkü tamamen antreman bittikten sonra amino ve Protein'e yükleniyordum :) haliyle hoş bi manzara çıkmıyor

İş sebebi ile düzenli beslenemiyorum Off günler için bir tavsiyeniz var mı ?

M.MASON bunu beğendi.
  9. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de okulda yoğun olduğum zamanlarda iyi beslenemiyorum. Supplement olarak off günde sabah kalkar kalkmaz whey protein tozu iyi bir seçim olur. Onun dışında beslenmeyi bir şekilde halletmeniz gerekiyor, supplement kesinlikle çözüm olmaz. Taşıyabiliyorsanız yanınızda ton balığı götürün, ya da önceki günden ekmek arasına koyduğunuz tavuk olabilir.

Götürceğiniz şey ne olursa olsun mutlaka bir şeylerden fedakarlık edip off günde yemek problemini çözmeniz gerekiyor. Benim için de büyük sıkıntı bu durum.

10. Y_N_S

Y_N_S Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Baylar ve bayanlar öncelikle hepinize bu sporda başarılar...siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve yeni üye oldum...gaspari aminomax8000 ve bcaa 6000 nasıl bi kombin yapılır..yaş 25 kilo 86 boy 1.85...definasyon döneminde kullanmak için...cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

11. Y_N_S

Y_N_S Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    7 aydır vg yapıyorum..

12. YagizD

YagizD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar foruma ilk defa yorum yazıyorum ve bilginizden yararlanmak istiyorum yaklaşık 3 yıldır vucut gelistirmeyle ugrasıyorum ve son 1.5 yıldır belli stackler yapıp kullanıyorum ama sizinde bildiginiz uzere bir cok supplementin kullanım dozajı, suresi ve birlikte alınması gereken urunlerin etkileri konusunda bir cok yerde bir cok farklı uygulamalardan bahsedilmekte. 21 yasındayım hacim ve kas kutlesi olarak orta seviye bir vucut gelistirmeci oldugumu dusunuyorum olculerim yeterince iyi durumda simdilik. Su an bulking up donemindeyim ve elimde supplementlerim var yakında definisyona gecmeyi planladıgım icin diger supplementlerimde elimde bulunmakta soyle yazıyım ;
    MP Assault 736gr (eski formul)
    MP Creatine
    Gaspari BCAA 6000
    Universal Glutamine Caps 750 mg
    Optimum Opti-men
    Olimp Arginine HCL 1500 xplode
    Dymatize Mass Gainer 5.5kg

Gainer bitince yavastan optimum whey' e baslamayı planlıyorum nasıl bir kullanım daha etkili olur benim kullanım seklim ne kadar dogru ya da farklı sekillerde de kullanıp denenmeli midir ogrenmek cok isterim, simdiden cok tesekkurler

Sayfayı Paylaş