Supplement

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erdm tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. erdm

erdm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 1. ayım bitti. 2. aya başlarken bikaç supplement kulanmak istiyorum. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Yaş 27, boy 1,78cm, kilo 85.

Aminoasit: Universal Nutrition Amino 3001

BCAA: IDS Sports BCAA Rapid Release 1450 mg

Protein Tozu: Scitec Nutrition IsoBest (Sıfır Yağ, Sıfır Karbonhidrat, %100 izole whey protein)

Dietary Supplement L-Carnitine: M.Tech Hydroxycut Hardcore Ignition Stix ya da Universal Nutrition Animal Cuts

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Önceki konum: supplement günlüğü

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

erdm bunu beğendi.
  3. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    bi kaç tane derken herşeyi kullanmışsın :) bu konuda pek bilgim yok. bilgisi olanlar yorum yapacaktır. çok yorma kendini bu kadar şeyle :)

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    2.aydan bu kadar supplemente yuklenme bence

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    2. ay için gereksiz ürünler. Vucudun çoğunu kullanmadan dışarı atıcaktır. Bunlara vericeğin parayı beslenme bütçene aktar daha fazla kazanım sağlarsın.

6. erdm

erdm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3-4 yıldır aralıklarla body çalışıyorum... geçen ay tekrar başladığım için vücudum toparlansın diye ek olarak bişey almadım. ama önceden bu ürünlerin hepsini kullanmıştım, merak ettiğim ek olarak sizin tavsiye ettiğiniz veya bu ürünler yerine kullanmamı önerdiğiniz şeyler var mı?

7. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    Yeni başlamış biri çok kötü bir programla çalışmıyorsa gelişmede problem çekmez. Bir süre sonra gelişim yavaşlasa bile antrenman değişiklikleriyle vücut şaşırtılarak gelişme sürdürülür. Zaten sağlıklı bir gelişim doğal olanıdır. En basiti sporculardır, sporu bırakınca kas kaybını çok takmazlar, zira yıllardan gelen bir kuvvet+hacim altyapısı vardır adamların; kuvvetlerini kreatin ya da pump ürünlerine hacimlerini tozlara borçlu değildirler.

Antrenman değişikliklerine rağmen gelişiminizin durduğu yahut yavaşladığı bir döneme gelirseniz o zaman beslenmenizin yetmediği kanısına varıp supplement desteği alabilirisiniz diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş