Supplement ve Stack için günlük kullanım örnekleri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tosbaa tarafından 9 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tosbaa

tosbaa Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İthalat-İhracat
    Yer:
    Ankara
    Supplement kullanımları ile ilgili genel bilgi amaçlı örnek rehberler..

BSN 2007 Kış kataloğundan alınmıştır.

BSN katoloğu olduğundan tüm ürünler elbette BSN'in ama hemen hemen her ürünün diğer markalarda da muadili olduğundan istenildiği gibi değiştirilebilir diye düşünüyorum..

Dosya boyutları biraz büyük, isteyen üzerine tıklayıp download edebilir.

Not: Yazılar ingilizcedir

The Elite Physique for Men:

The Mass Stack for Men:

Supplement Use Charts:

Selamlar

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Güzel bir paylasim,
    Ama ben yinede supplement firmalarinin hazirladigi programlarin biraz abartildigina inananlardanim.

3. tosbaa

tosbaa Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İthalat-İhracat
    Yer:
    Ankara
    Katılıyorum..
    Bu arada adamlar mallarını pazarlamayı da gerçekten iyi biliyorlar...

4. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    tosbaa gerçekten çok güzel tablolar bunlar,arşivimdeki yerlerini aldılar,özellikle sabah öglen ve aksam ıdmannına gore supplement alımlarını sıraya koyan tablo cok egıtıcı.

5. tosbaa

tosbaa Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İthalat-İhracat
    Yer:
    Ankara
    aartun işine yaradığına sevindim..

Burada belirtilen sabah antremanı ile ilgili kafama takılan bir yer var, yabancı forumlarda da sabah erken antreman yapan çok kişi olduğu görülüyor, heralde burada da vardır.
    Peki bu dinlenme sürecini olumsuz etkilemiyor mu? Sabah 7 de 1 saat ağır antreman yapıp üzerine neredeyse 10 saat mesai yaptıktan sonra antreman sonrası yorulan kasların dinlenmesi için yeterli süre verilmemiş olmuyor mu?

Oysa akşam yapılan antremandan 4-5 saat sonra uykuya geçilebilir ve daha iyi dinlenilebilir.

Birde nitrix ve no explode için aç karnına alın deniyor ama buradaki programda 30 dk öncesinde protein shake veriyor, protein tozlarının normal gıdalardan daha hızlı sindirildiğini biliyorum ama 30 dk da az değil mi?

Ya da tüm sattıkları supplementlerin tamamını aynı güne sığdırmak için BSN'ciler bazı noktaları görmezden mi geliyor :)

6. bodycicocuk

bodycicocuk Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu tablo bsn no xplode kutusunda var.Daha ziyade supplement aralarında yemek yeniyor gibi bi durum var:)Arkadaşlarında dediği gibi biraz abartı geliyor bana da

7. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    bence abartılı değil bu tablo; abartılı bir yer varsa o da ürünlerin hepsinin bsn olmasıdır ki bu o firmanın reklamı sonuçta...
    tosbaa bence 30 dakika protein tozunun sindirilmesi için yeterli bir zaman ayrıca protein tozu diğer normal besinler gibi katı bir unsur da taşımamakta yani hafif besin sınıfına koyabiliriz.

8. tosbaa

tosbaa Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İthalat-İhracat
    Yer:
    Ankara
    Kullanılacak supplement miktarıda aynen günlük gıda alımı gibi insanın kilosuna ve bünyesine bağlı değil mi, yani göreceli.., bu açıdan bakarsak tabloda verilen gıda ve supp alım programı zaten minimum 100kg ve üzeri ve bu sporu ciddi anlamda yapan bir kişi düşünülerek hazırlanmış gibi görünüyor.. neredeyse gıda+syntha olarak 250 gr günlük protein alımı veriyor... Bu nedenle daha hafif kiloda veya yeni başlayan birisine fazla gelebilir..

aartun, BSN explode kutusu üzerinde protein shake'den 1 saat sonra alın diyor, burada 30 dk'ya indirmiş... ondan dikkatimi çekmiş demekki :)
    yoksa dediğin gibi 30 dk da yeterli olabilir...

Sayfayı Paylaş