Supplement ve Mide Bozma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zombiepanda tarafından 9 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zombiepanda

zombiepanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese meraba. Bu sporda küçük bir geçmişim olsada 2 hafta önce yeniden başladım. Boyum 1.67 kilom 55. Tabi ilk önce derdimiz kas kütlesi olarak kilo almak. Prolab n-large 2 kilo aldırıcı kullanmaktayım. Yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. İlk gün yağlı normal sütle içer içmez midemi bozdu. Daha sonraki 2 gün hep suyla içtim değişen bir şey yok hala ishal durumdayım. Daha önceden de Weider Mega Mass 2000 kullanmıştım ondada aynı şey olmuştu. Benim mi midem çok hassas ? Vücudum kaldırmıyor da posa olarak atıyor ? Ölçek mi düşürmeliyim ? Vücut alışana kadar devam mı etmeliyim kullanmaya ? ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bu şekilde çok sık tuvalete çıkarak kilo alabilmem zor olur gibi düşünüyorum. Kaslara ve gerekli yerlere protein vb. gitmeden vücut onu atıyor direk. Bunun dışında normal gündelik hayatımda da çok sık tuvalete çıkan birisiyim günde 3-4 ü bulduğu oluyor. Yaptığım araştırmaların bazıları stres ve psikolojik kimisi ise parazit vb. bakteri olabileceğini söylüyor. Bende işi şansa bırakmayıp 2 hafta sonraya doktora randevu aldım. Tahlillere gireceğim. Benimle aynı dertleri çeken ve bunun için tavsiye verebilirseniz sevinirim.

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Metabolizma hizin cok yuksek olma ihtimali var ve kilo almani zorlastiriyordur. Doktora gozukunce bi sorun varsa zaten o soyluyecektir. Ama benim kendi tecrubem metabolizma hizlaninca tuvalete gitme olayi artiyor.

zombiepanda bunu beğendi.
  3. zombiepanda

zombiepanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Normalde 23 yaşındayken. Metabolizma yaşım 16 çıktı ölçümlerde. Sık tuvalete çıkmanın sebebide bu olsa gerek. Peki Supplement kullanırken mide bozulması anormal bi durum mu ?

4. fangelus

fangelus Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Aynı fiziksel özelliklere sahip olmasakta yazma gereği duydum. İlk olarak GASPARİ myofusion protein tozu, şimdi ise O.N. Gold standart %100 whey protein tozu kullanmaktayım. İki protein tozunuda süt ile karıştırıp içiyorum. Her iki tozuda kullandıktan 20-60 dakika aralığında mide ve bağırsakda aşırı hareketlenme başlıyor. Aşırı gaz'da cabası. Su ile denediğimde de aynı belirtiler baş gösteriyor. Sık tuvalete çıkma konusunda sorunum yok beni daha hafif hissetiriyor. Sorunum içtiğim tozun işe yarayıp yaramama olasılı nedir. Çünkü çok kısa sürede harektlilik başlıyor. Acaba direk bağırsaklara mı gidiyor?

5. zombiepanda

zombiepanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fangelus benimde o şekilde işte içtiğim gibi karın guruldamaya başlıyor. Tahminimce direk bağırsaklara gitmiyordur. Ama %100 yarar sağlayacağına % 50 gibi bir yarar sağlıyor olabilir. Kaslar alabildiği kadarını alıyordur yani. Benimki sadece tahmin tabi ustalar daha iyi bilir.

Sayfayı Paylaş