Supplement var, program yok :S yardım lütfen !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Hurbie33 tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hurbie33

Hurbie33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, yaşım 20 boy:1.80 kg:79 yaklaşık 6 aydır vg yapıyorum.4 sene önce 3 aylık bir geçmişim oldu bu sefer tam olarak disiplinli başlamak istedim.Sigara alkol kullanıyordum hepsini bıraktım sadece spora yöneldim ve kendimi daha iyi verebilmek, fayda görebilmek ve daha iyi motive olabilmek için paramı zararlı şeyler yerine supplementlere ayırmaya karar verdim ve gidip kendime fiyatlarını uygun bulduğum ve araştırmalarıma göre gerekli gördüğüm birkaç tane supp aldım, ancak bunların faydasını en iyi şekilde görebileceğim bilgili arkadaşlardan yardım almam gerekiyor.

Elimdeki suppler;
    Bsn syntha-6 (açık içinde 1400 gr kadar var)
    Optimum gold whey 2.2 kg (kapalı)
    weider premium whey 2.3 kg (kapalı)
    Gaspari glutamin 300 gr (açık az kullanıldı)
    Gaspari Aminomax8000 325 tab (açık az kullanıldı)
    Dymatize 300 gr kreatin (kapalı)
    Bsn Aminox BCAA (kapalı)
    Pfizer centrum multivitamin

Bunlardan önce 1 kutu muscletech nitrotech 1.8 kg bitirdim.Şu an sabah kalkınca 1 ölçek syntha, ant önce 3 tab amino, ant sonrası 3 amino + 1 ölçek syntha + 1 çay kaşığı glutamin alıyorum.Diğer supplerle nasıl kombine edeceğimden bilinçsiz bişe yapmak istemedim açmadım şu an kullandıklarım biterse tekrardan alabilirim.Gün içerisinde sabah kahvaltı yumurta, öğlen 300 gram tavuk göğsü, akşam ant sonrası 300 gram tavuk göğsü alıyorum yemek-protein olarak, yerine göre balık-kırmızı et olabiliyor.
    Sorum şu bu supplementler ile nasıl bir kombine yapabilirim hangisini ne zaman, ne kadar(kreatin-glutamin) kullanmalıyım özellikle creatin yükleme gerekirmi gerekmez ise günde kaç gram kaç sefer almalıyım ? Off günlerde nasıl bir supp programı izlemeliyim? ve arginine gereklimidir ?

Aklıma gelenler bunlar, söylemeyi unuttuğum yer varsa cevaplayabilirim, biraz zamanınızı aldım ama yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş