Supplement Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fat304h tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    3 ay düzensiz ve 3 ay düzenli spor yaptım.Gerçekten düzenli aptıgım zaman çok sıkı calıstım çok güzel gelişti vücudum önceye göre ancakbi süre sonra gelişim durdu.Sanırım artık toza ihtiyaç var zira ben beslenme konusunda dikkat edemiyorum okul dolayısıyla.Düzenli çalıştıgım sürede Body beast programını yaptım kilo aldım hacmim arttı ve güçlendim çok cılızdım önce..Boy 1.80 kilo 58 yaş 17.Hacim kazanmak ve yağ oranımı düşürmek istiyorum hangi supplementları almalıyım?

2. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    beslenme konusunda dikkat edemiyorsan toz dan da bir fayda bekleme.. protein tozlari ek besin ürünüdür protein acigini kapatmaya yarar atiyorum günde 200g protein alman gerekiyor etten yumurtadan ancak 150g aliyorsan kalan 50g proteini tozdan alabilirsin... bu ürünler bunun icin var bunlar tamamen TAKVIYE düzgün bir beslenme ile faydasini görürsün ama beslenmen zaten kötüyse bosuna parani harcama... önceden cok cilizdim diyorsun 180 boyda 58 kilosun.. önceki halin kac kiloydu 45 mi?

discovery bunu beğendi.
  3. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    2-3 kilo aldım yağlanma sadece karın bölgemde var.Önce aşırı zayıftım.Sence gainer mi alıyım toz mu?

Sayfayı Paylaş