Supplement Tavsiyesi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve godfather16 tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. godfather16

godfather16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar daha önce 1 2 ay salona gidip birakmistim fakat simdi tekrar baslamayi dusunuyorum ilk 3 ay herhangi bir takviye kullanmayi dusunmuyorum fakat su an yurtdisinda ögrenciyim ve hergün yemek hazirlayip cok duzenli beslenemiyorum eksiklerimi kapaticak misal hem karbohhidrat hem protein seklinde all in one hepsi birarada ürünler kullanmayi dusunuyorum bu tarz urunler benim icin uygunmudur ? ve hangi urunleri tavsiye edersiniz ?

Boy :1.66
    Kilo :63

2. KaSınTı

KaSınTı Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Spor Salonu
    şu anlık beslenmene dikkat et hiç edemiyorum diye bırakma edebildiğin kadar et hiç yoktan iyidir. Protein+karb ürünü istemişsin yabancı ülkedesin parasal yönden sıkıntı çekiceğini zannetiyorum. 4-5.aydan sonra Ultimate İso mass extreme gainer , CytoSport Monster milk , yada BSN True mass alabilirsin 3 üde kalitelidir

3. brhmcr

brhmcr Guest

Ben tavsiye etmem ancak mecbursan, gainerlara yonelebilirsin. Bulundugun ulkeye bagli olarak meal replacement urunler var (yuksek proteinli corba, yemek vs) onlara yonelebilirsin.

4. godfather16

godfather16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    gainerler icinde baslangic olarak onerebileceginiz kaliteli urunler hangileridir?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Ultimate İso mass extreme gainer , CytoSport Monster milk bu ikisi guzel urunler.

6. godfather16

godfather16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki gainerlera ilk aylarda baslamanin bi sakincasi olurmu yoksa 3 6 ay sonrasinda mi baslanmali ?

7. KaSınTı

KaSınTı Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Spor Salonu
    ilk aylarda başlarsan paran boşa gider vücut onu bir yolla dışarı atar 4-5. aydan sonra başlamanı tavsiye ederim

8. brhmcr

brhmcr Guest

Her zaman derim ilk 6 ayda kendi kapasitemizi gormeliyiz, ancak durumun ozelse degisir tabi, ogun atlamak zorunda isen(bu zorundalik cok zordur ) alinabilir.

Sayfayı Paylaş