Supplement tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kaunos tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kaunos

kaunos Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.
    yas:34 boy:1.88m kilo:84 kg

uzun yillar profesyonel olarak basketbol oynadim. hayatimda sporun olmadigi bir donem hic olmadi. sigara ve alkol kullanmiyorum. beslenmem, uyku duzenim, saglik konusundaki bilgilerim oldukca iyidir. 3-4 yildir duzenli fitness yapip yuzuyorum. su ana kadar hep dayaniklilik ve guce yonelik antrenmanlar yaptim. artik biraz hacim ve kas istiyorum :) ozellikle bu yaz sevgilimle tatile gidecegiz ve kendisi gercekten cok guzel bir kadindir. bu nedenle onun yaninda sonuk kalmak istemiyorum :) malum erkeksi seyler iste..
    haftada 4 gun salona gidiyorum. her seferinde 20 dakika oncesinde ve 20 dakika calisma sonrasinda kardio calisiyorum. vucudumun hicbir bolgesinde yaglanma sorunum yok. yaza kadar ne kadar hacim ve kas kazanabilirsem, kazanmak istiyorum. bu nedenle supplement kullanmaya karar verdim. ancak ne kullanacagima ir turlu karar veremedim. whey - creatin - glutamin seklinde bir ucleme onerir misiniz? bir de marka onerebilir misiniz? para durumu da onemli tabi ki. cok zengin degilim :p
    simdiden tesekkurler. saglikli sporlar diliyorum.

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    supplement forumunu biraz arastirirsan gereginden fazla bilgi bulabilirsin

Sayfayı Paylaş