Supplement Tavsiye Boy 1.85 Kilo 72 Yaş 24

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve jimpestu07 tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jimpestu07

jimpestu07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Hepinize Merhabalar Arkadaşlar;
    Ben Bu sporu ayklaşık 1 yıldır düzensiz olarak yapıyorum ve pek bi aşama kaydedemedim. 1 aylık bir aradan sonra tekrar başladımve 3. haftamdayım.
    Şimdi aynı zamanda modellikle yaptığım için yaza kadar çok çalışarak bir şeyler yapmak istiyorum ve bunu supplement ile desteklemem gerekiyor.Şimdi hocam bana ;

Optimum Whey + Optimum Pre Load Creatin + Optimum Serious Mass + ve Ultimate Amino Gold önerdi.

Sizlerinde görüşleri benim için çok değerli arkadaşlar.Bana tavsiyelerinizi bekliyorum ve nasıl bir kombine yapmam gerektiğinide öğütlerseniz minnettar olurum.

Teşekkürler...bench_O

2. Hatred

Hatred Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 kg alsan hoş olur onun içinde gainera lüzum yok.Bence creatine lüzum yok faydasını alamazsın şimdilik.Kaliteli bir whey yeter bana sorarsan amino bana biraz teferruat gibi geldi.Aksatmadan 2 ay antreman yapıp creatine geçersen daha çok etki alırsın:) Birde eklemeyi unuttum antremandan 45 dakika önce koyu bir kahve tavsiye ederim.Ve bunu hiçbir suplemente değişmem.Gerçekten bende sağlam pump etkisi yaratıyor.

Son düzenleme: 27 Şubat 2010
  3. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Optimum whey yeter bence,modellik yapıyorum diyorsun vücudun iyidir,diğerlerine para dökme.

4. jimpestu07

jimpestu07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dostlar zaten size danışma nedenimde budur.Herkes farklı amaçlar altında farklı tavsiyelerde bulunuyor.Benimde bu konuda kafam çok karıştı malum.Bu sebeple sizden gelecek en küçük tavsiyler benim için çok önemli.

Sayfayı Paylaş