supplement secimi hakkinda yardim

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve zhu.zhq tarafından 27 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar supplement kombinasyonu yapmak istiyorum ama karar veremedim 2 secenek arasinda kaldim.

1.secenek: optimum whey+Weider Maximum Mass Volume

2.secenek: optimum whey+hardline creapure+hardline Nox2

sizce min yag max kas hacmi icin hangisi daha uygun olur? birde bu kombinasyonlara 3. urun olarak gh artirici bir supplement yada d-riboz eklesem daha mi iyi olur?

yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

2. hido_che

hido_che Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    weider maximum mass volume 'u kreatin+karbonhidrat olarak düşünüyosan onun yerine gaspari size on al derim ben,eğer kilo aldırıcı olarak düşünüyosan o zamanda ultimate iso mass xtereme gainer derim ,size on alırsan riboza falan gerek kalmaz,gh için de supplementlere kanma, bent over barbell rowing,deadlift,squat programında bunlara yeterince yer ver,pişman olmazsın..

zhu.zhq bunu beğendi.
  3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    aslinda ben creatin nox2 kombinasyonu yapmek istiyorum ama salondaki biri onlarin yerine tek kalem Weider Maximum Mass Volume al ayni isi gorur ayrica weider le hardline dan cok daha iyi dedi. oyuzden benimde kafam karisti.

4. hido_che

hido_che Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    weider maximum mass volume porsiyon başına 0,5 gr arginine içeriyo,bence bu oran diğer nox ürünlerine nazaran yeterli değil,kış dönemi için(bulk yapacaksan eğer) nox ürünlerinden çok maximum kas kütlesi elde etme yolunda sana yardımcı olacak ürünleri kullan derim,illede nox ve kreatin bi arada olsun diyosan ve weider a vereceğin parayı da düşünürsek bsn noxplode ve superpump daha iyi seçeneklerdir..

zhu.zhq bunu beğendi.
  5. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Basliginizi yanlis foruma acmissiniz. Burasi Supplement gunlugu forumu.

ben 2. secenek diyoprum

Hardline bipro, animal pump ve biotech megagainer 3lusunu kombine etmistim cok guzel sonuc aldimi. Bunlarida dusunebilirsin
    d riboz dusunuyorsan biotechin crea-ribose adli urununu tavsiye edederim

zhu.zhq bunu beğendi.
  6. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    aslinda bulk istemiyorum. suan fizigimden memnunun mumkun oldugunca az yaglanarak ekleme yapmak istiyorum ustune. illa nox diye bi kaide yok tabi farkli bir kombinasyonda olabilir.

Sayfayı Paylaş