supplement seçimi konusunda yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kawa636 tarafından 15 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaklaşık 9 aydır devam ediyorum. sadece no xpolde kullandım son 2 aydır çok iyi idman attırıyo. siteyi uzun zamandır takip ediyorum. geçelerde tribulus aldım. whey promu yoksa gainnermı önerirsiniz. başka nelerle kombine edebilirim. proteinden yana hep korkum vardı. yağlı bi vücut istemiyorum. amino 1 kez denedim sivilce yapınca bidaha kullanmadım. şuan boyum 1.83 kilom 78 kol sıcak 39. ne yapsam büyümüyom yerimde sayıyorum aylardır:(
    kafa_

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Vay vea helal olsun iyi yarmışsın tebrik ederim, forumda sıkça böyle sorular görülebiliyor. Bu seviyeden sonra whey tavsiye ederim...

3. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Amino sivilce yapmaz senin üründe bir sorun var , beslenme bölümünde hocalarımızın ve diğer arkadaşlarımızın bazı tavsiye ettiği yiyecekler var onları mutlaka yemelisin , seçeceğin ürünler optimum whey , creatine ethly ester içerikli ürün , tribulus , growth artırıcı , NOX içerikli bir ürün olabilir

4. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bir kere protein almadan kas yapman mumkun degil no-exploded sadece idman once alinir ve idman istegi ve kaslarda pomp yaratir ama idmandan sonra kesinlikle kas yapman icin protein almalisin,unutma porotein yaga yapmaz aslinda cok fazla gainer alirsan yaga yapar,amino sivilce yapmaz proteinden cok daha cabuk vucuta dagalir ve kacs gelisimie yardimci olur.
    soyle yapabilirsin idmandan once no-exploded idman sonrasi protein ve yatmadan once amino...unutma kasla uyurken gelisir ve normalde yatmadan once ya protein yada amino almak sartir bunu bir yerde okumadim bunu yilardir uyguladgim icin yaziyorum sana ben bir yarismaciyim saygilarimla

5. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler. tavsiyeler için aslında çalışma programımda çok sık. pztesi göğüs, kanat önkol. salı omuz arkakol yapiyorum. çar. yine göğüs ön kol. böle devam ediyom oldukçada ağır giriyom setlere genelde 3 set 8 tekrar yapiyorum ve 4 yada 5 hareket belkide o yüzden yerimde sayıyorum.

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    cevabını kendin vermişsin..

vücudun idmanlara verdiği olumlu tepkiler zamanla azalıp duruyorsa ve yerinde sayma durumu ortaya çıkıyorsa bunun nedenleri için incelenmesi ve değiştirilmesi gereken ilk nokta antrenman programıdır..
    bu noktada gerekli olumlu değişiklikler yapıldıktan sonra (hala istenilen amaca ulaşılamıyorsa) günlük beslenme düzeni (ek besinlerden bahsetmıyorum) baştan ele alınabilir..
    daha sonra çeşitli psikolojik faktörler (idman yeri, idman saati, stres..) ve bunların yarattığı negatif etkiler yok edildikten sonra kas gelişimi izlenmelidir..
    bütün bu adımlardan sonra hala tatmin edici sonuçlara ulaşılamıyorsa ancak o zaman ek besinlerin bu durumdaki etkisi ve gerekiyorsa ek besin kullanmaya başlamak ya da kullanılan markaları ve ürünleri değiştirmek düşünülebilir..

7. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    seneler önceki halimden oldukça iyiyim ama sağdaki foto çekileli en az 5 ay olmuş. şuan pek farklılık yok. yerinde saymak insanı bitiriyo. [​IMG]

8. CENTAUR

CENTAUR Guest

Gece kullanımı için amino bence uygun değil çünkü çok hızlı sindirilip kullanılıyor ama gece için daha yavaş sindirilip uzun süre besleyen kaynaklara yönelmemiz daha mantıklı olur diye düşünüyorum o yüzden ben olsan ant. sonrası amino, yatmadan önce whey alırdım yalnız ant. sonra eve gelincede sağlam bir öğün yerdim bundan iyisi Şamda kayısı.

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Eylül 2007
  9. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler. biraz para biriktirince hemen whey alıcam. herkez wheyden yana. kimileri kilo aldırıcılı kullan fln diyo ama yağlanmak istemiyorum. göbeğimde az bişi yağ var aylardır erimiyo. birde yağlansam vay halime.

10. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    sen gece hic amino kullandinmi dostum?normalde bircok amino urunlerinde alirken ustunde bile yazar yemeklerin arasinda,idmandan sonra yatmadan once onun disinda yatmadan once protein alabilirsin ama valle protein vucuta EN fazla 3 saat kalir o yuzden normalde gece proteini cikti casein var icinde 10 saate kadar etkisi surmekte,amino ya geri donunce her 3 ayda bir kendim aliyorum yatmadan once dene farki gorucen saygilarimla...

11. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki bende surekli amino almiyorum yatmadan once amino alin surekli de demiyorum ama surekli vucudu soke edersen farkli urunlerle idman sonrasi ,yatmadan once gun boyunca idman oncesi gibi, vucudunu daha cabuk gelisiyor ...

12. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Sonradan konuşulan konuya pek hakim olamadım ama Redknight'ın dediği vücudu şoke etmek fikri çok doğru...
    Ayrıca başlığı açan arkadaşın şunu da düşünmesi önemli; Her nekadar protein tozları zenginleştirilmişte olsa eğer gün içinde tavuk, yumurta, balık, et, süt gibi protein açısından zengin olan gıdaları bolca tüketebiliyorsan ya aminoasit al derim ya da bu proteinlerinin daha fazla işe yaramasını sağlayacak ürünleri tavsiye ederim(Nox, aplodan....).

redknight bunu beğendi.
  13. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah Mestano

edit : teşekkür etmek için teşekkür butonunu kullanınız..

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Eylül 2007
  14. kawa636

kawa636 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten kafamı karıştıran sorulara cevap buldum. çok teşekkür ederim hepinize

15. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    slm ben 1.5 aydır vg ye basladım flexor hocanın programını yapıorum. baslar baslamaz gainer + amino st 2300 kullanmaya basladım. boy 1.76 kilo :67 kol :30 hafif göbek de var :) . benim sorum hangi supplementi kullacagım hakkında ne zaman protein tozu alabilecem ya da creatin , animal serisi.... yardımcı olursanız sevinirim. lutfen genıs bi aydınlatın bu konuyu :)

16. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    kesinlikle whey protein (önerim optimum veya univelsal ultra whey)

17. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    bi kombinasyon yazarmısın sadece whey mı gerekli whey e ne zaman baslamam gerekir 1.5 aydır gidiorum...whey + giant megamass 4000 + universal nitrutıon 3001 kombine edilir mi? o kadar supplement var ki kafam karıstı hyper_

Sayfayı Paylaş