supplement lutfen acil yardim!!?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cursed tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cursed

cursed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle bana burda buzamana kadar yardim eden arkadaslarima cok tesekkur ederim cok yararli bi forum bu sagolun..
    arkadaslar bazi tozlar alicam ama sorun olurmu biliyorum ayni zamanda kullanmam gibi.. Hazirda amino var 200 tablet ve bunlara ilaven protein ve kilo aldirici almayi dusunuyorum kilom 71 yani assagi yukari almam gerek 110 g protein gunluk bu uc urunu ayni andan kullnarsam protein acisindan veya daha baska bi seyden dolayi sikinti yasarmiyim 4 cu aya girdim vucuda gideli..Yada sole bakalim ben bu urunleri nasil bir arada kullanicam yani gainer ve protein tozunu spordan once cok sisirmezmi beni?Ikisinide sonucda spordan sonra once sut ile almam gerekiyo..
    VE SONUNCU SORUM ARKADASLAR:Bana lutfen sizce en iyi olan gainer ve protein tozu tavsiye ederimisin ??? Tesekur ederim simdiden hepinize..iyi gunler..

2. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    protein tozu ve gainer aynı anda kullanma, gainer'ın içinde zaten protein var ikisi arasına zaman koy, 1.5 saat arayla tüket, spordan önce sütle içme protein tozunu, kana yavaş karışır. Uygun bir meyva suyuyla tüket yada suyla karıştır.
    Gainer olarak universal gainfast, protein tozu olarak da optimum %100 whey standard en iyi ürünler olarak kabul edilir. ikisini de gönül rahatlığıyla kullanabilirsin

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş