Supplement Listem Nasıl?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pauloakenfold tarafından 8 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. pauloakenfold

pauloakenfold Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Selam Arkadaşlar BB sporuna başlayalı henüz 3 ay oldu ve başladığımdan beri kullandığım ürünleri bir inceler ve doğru yada yanlış kullanma ile ilgili yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.

GNC Whey Protein:Sabah Kahvaltıda+Antreman Sonrası
    GNC Aminoburst3000: Antreman önce(3adet)+Antreman sonrası(3 Adet)
    GNC B-Komplex:Hergün 1 adet
    GNC Protein Bar:Antreman sonrası

Bu arada her antreman sonrası salonumuzun nimetlerinden biri olan sıcak haşlanmış 8-10 yumurta yiyorum.Bunun dışında supplement tavsiyesinde varsa bulunursanız sevinirim.

Sevgiler

Kol:37
    Omuz:116
    Gögüs:108

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    listeni çok beğendim..
    yalnız gnc abonmanı olman dikkatimi çekti..
    çok memnunsun heralde gnc ürünlerinden :)

fiyat olarak (özellikle creatin ve whey ürünleri) çok uygun.. (gold kartınız varsa)
    ben de gncnin creatinini ve whey'ini kullanmaktayım..
    whey'ini katkı maddesi ve yapay şeker içermemesinden dolayı beğendim..
    ancak creatin için olumlu şeyler söyleyemicem..
    beklediğim etkiyi kesinlikle bulamadım.. bu nedenle creatin için başka markalar öneririm.

3. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    herşeyi anladım da salonun nimeti 8-10 yumurta ne oluyor. sizin salonda antrenman sonrası herkese yumurta mı veriyorlar. bizde geleleim. :) :)

4. pauloakenfold

pauloakenfold Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    herşeyi anladım da salonun nimeti 8-10 yumurta ne oluyor. sizin salonda antrenman sonrası herkese yumurta mı veriyorlar. bizde geleleim.

Evet bizim salondaki büfemizde yumurta haşlayıp isteyenlere satıyolar.hemen spor sonrası arkadaşlarla hem muhabet hemde beslenmemizi gerçekleştiriyoruz :)

5. Gentleman

Gentleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Güzel düşünmüşler salon ilgilileri. Ancak onun yerine beslenme programında küçük bir değişiklik yaparak antrenman bitiminde sadece protein tozundan faydalanman sana daha çok katkıda bulunur. Aynı anda ikisini birden tüketmen, bir kısmının atılmasına bir kısmının yağ olarak depolanmasına sebep olur.

6. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtanın toptancısını buldum 3 milyondan alıyom kolisini :) koliyi pişirip koydum dolaba her antremandan sonra alıp alıp yiyorum :) rüyamda bile yumurta soyuyorum hehehehehe bıktım valla

7. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet çok haklısın... ;)
    Neden sadece GNC ?...Bir tanıdık falanmı var?ucuza mı alıyorsun?...
    Kreatine için Hardline TKM öneririm,,,Şu an kullanıyorum çok memnunum,,
    Yoksa diğer creatini '' Creapure '' yaramaz...En iyisi TKM... ;)

8. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    kilo ve boyun nedir bilemiyorum ama eğer bu şekilde bir uygulama içerisindeysen bence vücudunun ihtiyacından fazla protein alıyorsun. fazla protein alımıyla hem vücudunda yağlanma olur hem de protein fazlalığına bağlı bazı rahatsızlıklara yol açabilir. Bu konuda forumda bir araştırma yaparsan ne kadar kullanman gerektiğini bulabilirsin. Ama en basit şekliyle normal bir kişinin günlük ortalama protein ihtiyacı kilosu ile orantılıdır. Örneğin 70 kg. ağırlığında bir kişinin günlük protein ihtiyacı 70 gr. civarındadır. VG yapan bir insanın günlük protein miktarı ise ortalama kilosunun iki katıdır. yani 70 kiloysa 140-150 gr. günlük protein alınması gerekir.

9. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi güzel ürünler almisin bunda sorun yok. Amaaa.... söyle acikliyim ben bunu.

Supplement secerken önce proteinden baslariz. proteinleri de böleriz. Kisa zamanda bi sey yapacaksak iki secim olmali. Protein tozu ve amino tablet(yada aminolikit) protein tozlarini iki ögün aralarinda aliriz. Amino tabletleride idman önce ve sonrasi diye aliriz. Daha sonra Creatin seceriz. Sonraki takviye Nitric oksit yada testosteron artirici supps lar mesela tribulus-saw palmetto-avena sativa vs.

Simdi sen 3 degisik protieni almisin antreman sonrasi aliyorsun. ee bir porsiyonda 50gram dan fazla protein aldin. Sence bu 50grami kullanirmi vücut? hemen cevap veriyim HAYIR. eger 100kg dan fazla bi agirligin yoksa vücut ancak 30gram harcar. geriye kalanda vücuttan atilir. Gitti paralar ve ugraslar:)
    en iyisi yukarda anlattigim gibi dengeli secim yapmali.

Sayfayı Paylaş