Supplement Kuru

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Cloni tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cloni

Cloni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar,
    Ben bu forumda yeniyim. Buda benim ilk mesajim :) Dun birkac supplement ismarladim. Ama bunlari ismarlamadan once burada sizlere danismam daha iyi olurdu diye dusundum. Her an spirasimi iptal edebilirim.
    Boy 1.80
    Kilo 72
    kol ve omuz olculerini almadim
    yag oranim 12 kilo. hesaplayan bi cihaz var onun yalancisiyim.

Simdi benim sorunum burda basliyor. Kollarim okadar inceki bir bayaninkinden hicbir farki yok. Bileklerimi gecen gun olctum. Kiz arkadasimin bilekleri benden 1 santim daha kalin. Aksamlari salona gidiyorum ve 5-10 kilo arasi calisiyorum.
    Daha fazlasini kaldiramiyorum. Sanirim beslenme duzensizliginden kaynaklaniyor. Kahvalti yok, oglen yemegi yok, sadece aksam tika basa yemek.
    Bu aralar biraz duzene girdim kahvalti ve gun arasi ogunler uyguluyorum.
    Artik 5-10 kilo yerine agir biseyler kaldirmak istiyorum bende :)

Konunun basligina donelim simdi. Siperisleri sizlerin acmis oldugu topiclerden toparlayarak birazda urunleri arastirarak verdim ama bikac sey eksik ya da fazla olmus olabilir. Eksikleri ve fazlalari sizler belirleyeceksiniz. Para hicbir sekilde soz konusu degil. 450 avroya kadar cikabilirim. Birde bizim burda her markayi bulmak kolay degil. Bende olanlardan ismarladim. Kombine olmaz dediginiz ya da eksik va ya fazla diyeceginiz herseyi iptal eder yeniden ismarlarim.

1 Muscletech Cell Tech Hardcore
    1 Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein
    1 Muscletech naNO Vapor
    1 Prolab Prolab ZMA
    1 Vitalife L-Glutamine
    1 M Double You Whey Amino 3000

2. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    7 kiloluk weider giant megamass alıp şöyle bi kilo al kuvetlen sonra kür yaparsın , nano vapor ve cell tech gibi ürünleride önümüzdeki sene spora devam edersen düşünürüz

3. Cloni

Cloni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo alirken yaglanarak mi kilo alacam yoksa kaslanarak mi ?
    Eger yag olacaksa istemem acikcasi. :)

4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Akşamları tıka basa yiyorum demişsin, düzenli bir yeme alışkanlığı kazanmadan bu ürünler senin kurtarıcın olmayacaktır. Düzenli bir yeme alışkanlığı derken en aşağı 4 öğünden bahsediyorum.

Sayfayı Paylaş