Supplement Kullanma Yaşı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mrat145 tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mrat145

mrat145 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 16 yaşındayım bu yaşta supplement kullanmanın bir zararı var mıdır ? ben şu ana kadar bir kutu pro gainer bitirdim. Şimdide protein tozu almayı planlıyorum.. ama aklıma bu soru takıldı ilerde bir sorun yarartır mı ?

2. 1seaqe

1seaqe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Supplementler İLAÇ DEĞİLDİR EK BESİNDİR . Herhangi bir zararını görüceğini zannetmiyorum ama ideal ölçüsünde kullanırsan .

3. mrat145

mrat145 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilaç demedim zaten. 18 yaş alt kullanmamalı gibi bir algı var genelde toplumda. bunu sordum sadece zaten günde 2 ölçek ant. sonrası alıyorum sadece

4. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    yemek yemenin yaşı olmadığı gibi besin takviyesininde yaşının olmadığını düşünüyorum

5. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Aslında bu yaşta oldukça dengesiz beslenen kişiler çok var almanda bi sakınca yok yukarıda ki arkadaşlar yazdığı gibi ilaç değil sporcunun gıda takviyesi alınmasının bir zararı yok tabi her şeyin fazlası zarar olduğunu düşünürsek belli dozda kullanılmalı.

6. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben aşırı dengeli besleniyorum yaşım 16 antreman sonrası 6 tatlı kaşığı kadar lor ve 1 bardak nar suyu(üzüm suyu yoktu :) tüketiyorum onun yerine hardline whey3 matrix yanında 1 bardak dimes üzüm suyu tüketsem daha mı iyi olur ? Bu arada bu sporda amatör değilim antreman sonrası lor deyince amatör falan zannetmeyin

7. canberkdinc1

canberkdinc1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    idman sonrası 2 ölçek alma onun yerıne sabah uyandıgın gıbı 1 ölçek bide idman sonrası 1 ölcek al daha yararlı olur basarılar
    ve kesınlıklen supplementler full zararsız dıyemez sonucta kimyasal bir ortamda hazırlanıyor cok azcık bı zarar payı olur ama senın dısarda yedıgın mc burgerdan cok cok daha az zararlıdır dozunu kacırmadıgın sürece bir sıkıntı olmaz

Sayfayı Paylaş