Supplement kullanimim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve loralon tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar
    Duzensiz olarak yapmakta oldugum vg sporunu sonunda isim elverdigi icin bir duzene baglamis bulunmaktayim ve haftada 5 gun yapmaktayim fakat asiri bir yorgunluga sebep oldugu icin birazda supplement takviyesi almam gerektigini dusundum ve supplement kullanimina basladim.
    Calisma programim haftanin birinci gunu chest ve calves
    Haftanin ikinci gunu back ve traps
    Haftanin ucuncu gunu quads ve hams
    Haftanin dorduncu gunu shoulders ve calves
    Haftanin besinci gunu triceps,biceps ve forearms seklinde
    Kardiyo yapmiyorum hic bir gun bunun yerine 4 erli set halinde ve tukenene kadar crunch-reverse crunch ve oblique cable crunch yapiyorum.
    Kullanmaya basladigim supplementler ise universal ghmax, mp assault, muscletech nitrotech hardcore ve muscletech celltech hardcore.
    Ogun olarak sabah kahvaltisinda musli ve duruma gore muz veya meyveli yogurt yiyorum, oglen yemeklerinde corba ve tavuk (sote) yada kirmizi et, aksam yemeklerinde ise 1 adet haslanmis patates ve kirmizi et yada beyaz et yiyorum. Icecek olarak ayran, sade soda, sut ve su harici herhangi birsey tuketmiyorum. Benim bir sorum olucak kullandigim supplementler ile ilgili acaba cok mu fazla kullaniyorum?4 tane birden ayrica spordan sonra birsey yiyemiyorum bir sure cunku supplementleri icince mide bulantisi yapiyor biraz asiri miktarda suyla birlikte normalmidir yoksa bunyem bir tepkimi gosteriyor?
    Ayrica bir soru daha sormak istiyorum oda su sekilde spordan sonra aldigim celltech kreatin ile nitrotech protein tozunu bir arada kullanmam mumkunmudur yarim lt su ile karistirarak obur turlu bir lt su icmem gerekiyor spordan sonraki sanirim mide bulantisinin sebebi budur?
    Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş