supplement kullanım konusunda yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve doktore tarafından 9 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. doktore

doktore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar ,geçen sene yaklaşık 3 ay bu sporu yaptım 7 ay ara verdim,2 ay önce yine başladım ,öğrenciyim,beslenmem çok iyi değil yani çok fazla sağlıklı bir biçimde beslenemiyorumve supplement almaya karar verdim,araştırmalarım sonuncunda glutamin almaya karar verdim ama hala şüpheliyim çünkü sonuçta bilgiler hep başka kişilere başka vücut yapılarına göre verilmiş,
    öncelikle; boyum 1,84 kilom 72 vücudum zor kilo alan bir yapıya sahip ince ve uzun.Kolum 32 cm,omuz çevrem 117 cm,belim 89 ve bel çevresinde hafif yağlanma var. Hocam programımı artık ikiye böleceğini söyledi. Bu bilgiler ışığında glutamin almam doğrumu ve eğer doğruysa başka yanında birşey almama gerek varmı.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş