SUpplement kullanım için yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mr.runner tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mr.runner

mr.runner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar daha önce konulara mesaj olarak yazdım ama cevap alamadım araştırdım bulamadimda

Yaklaşık 6senedir basketbol(3senedir Pro ) Amerikan futbolu (1 sene Pro ) olarak oynuyorum.ancak yüksek performans beni zayıflattı ( kas kutlem kaldi sadece )Buda futboldaki kosuculugumu olumsuz etkiledi.elimde optimum whey gold standart ve bsn true mass var. Herke protein tozu için sabah gainer içinse ant. Sonrası alınması gerektiğinde ortak fikir. Ancak diğer öğünler için farklı yorumlar okudum.öğünler konusunda yardıma ihtiyacım var. Yardım ederseniz sevinirim.
    Farklı çözümleriniz çarşafa dinlemenden memnuniyet duyarım.

Not:Amerikan futboluyla birlikte 1 yıldır vb yapıyorum.vücut sadece kas ama 1.89 boya 78 kilo inceyim Buda futbol için kötü )

2. mr.runner

mr.runner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardım etseniz her geçen gün yedek kulübesine biraz daha yaklaşıyorum :(

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    uzun süreli gidecek bir kombinasyon yazıyorum.maddi durumunu bilmiyorum ama idare eder bir durumda ise daha yardımcı olacaktır:

sabah kalktıgında protein+muz+3-5 kaşık yulaf
    sabah kalktıgında yarım servis true mass.

1 gün birini 1 gün birini değişimli olarak yapabilirsin.gainer ın çabuk bitmesini önler

antrenmanın sertliğine göre(aşırı derece zorlandıgın bir antrenman 1 servis true mass-normal bir antrenmanda ise yarım servis true mass ve 1 ölçek protein) kombinasyonu ayarlayabilirsin.imkanın varsa ''çok sert antrenman yapıyorum diyorsan'' antrenmandan önce bcaa da alabilirsin. saygılar

mr.runner bunu beğendi.
  4. mr.runner

mr.runner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pazartesi ve perşembe off günlerim o günler için önerin varmı ? ve bcaa dışında antreman günleri için bahsettiğin supplement alımlarını hangi aralıklarda gerçekleştirmeliyim.
    forumda okuduklarıma göre antremandan hemen sonra 30dk sonra 1 saat sonra gibi değişik aralıklar var

Son düzenleme: 26 Temmuz 2013
  5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    off günlerde sadece sabah creatin+protein(istersen tekrar yulafla muz ekle ya da sadece muz)

antrenman sonrası supplement alımı antrenmandan hemen sonra.aşırı sert antrenmanda direk gainer.normal bir antrenmanında yarım gainer+protein karıştırırsın.(birde maddi duruma göre antrenmandan sonrada creatin konulabilir)

mr.runner bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş