Supplement kullanımında kombinasyon yardımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve djburakgs tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    Merhaba arkadaşlar. Daha önce bir çok protein tozu kullandım fakat şimdi bcaa ile kombine ederek kullanacağım. nasıl kullanmam gerektiğine dair fikirlerinizi almak istiyorum. Bsn Syntha 6 ve Musclepharm bcaa 240 tablet alacağım. Antrenman öncesi ve sonrası, gün içinde, off günlerimde nasıl bir kullanım yapmam doğru olur. Yani protein tozu ve bcaa yı nasıl almalıyım? aynı anda alsam sıkıntı olur mu ? yardımcı olursanız sevinirim.

2. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Supplementleri bu kadar abartmak yanlis alt tarafi supplement yani anabolizan kullanmiyosun. Sen simdi bunlari icince 5 cm ölçü koycaginida saniyosundur :)) bcaa antreman sonrasi protein ant sonrasi antreman öncesinde 1 saat oncede olabilir kahvaltidan sonra ara ogunde olabilir ne zaman istersen

3. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    bcaa antremandan yarim saat once. protein tozu antremandan hemen sonra ve sabah kalkinca. gun icinde yeterli proteini alabiliyorsan protein tozunu sadece antreman sonrasi icebilirsin. off gunlerde ogun aralarinda ( gun icinde yeterli proteini alamadigini dusunuyorsan ogun aralarinda yada sabah kalkinca bir olcek protein tozu alabilirsin )

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

djburakgs bunu beğendi.
  4. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Bcaa kullanımın en etkili olduğu zaman antrenman sırasıdır, antrenmanda içtiğiniz suya karıştırarak aralarda yudumlayabilirsiniz. Ayrıca antrenman sonrası bcaa kullanımı kas yenilenmesine ve toparlanmasına yardımcı olur. Fakat yoğun antrenman yapmayan sporcuların kullanmasına gerek yoktur.

djburakgs bunu beğendi.
  5. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    Ben 6-7 cm alirim zannediyodum beni gercek hayata dondurdugun icin sagol.

6. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ne demek herzaman ;))

Sayfayı Paylaş