Supplement kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Utku1980 tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Utku1980

Utku1980 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siteye yeni üye oldum öncelikle herkese merhaba demek istiyorum. Birkaç tane sorum olacak yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
    Şuanda 34 yaşındayım 7 yaşımdan 15 yaşıma kadar başta güreş olmak üzre 8 sene kadar aktif olarak spor yaptım. Anlayacağınız 19 senelik uzun bir aradan sonra tekrar spor yapmaya karar verdim ve tercihimi vücut geliştirmeden yana kullandım. 1.62 boyunda 52 kg yim. Üzerinden uzun zaman geçmiş olsada eskiden spor yapmış olmamdan dolayı çok iyi durumda olmasada spor yapmamış birine oranla atletik sayılabilecek ve keskin hatlara sahip bir vücut yapım var. En önemli sorunum ise kilo alamamam. Alacağım kiloyu kas kütlesi olarak almak istiyorum ve synta 6 adında bir protein aldım 500ml suya 2 ölçek olmak üzere günde 1 sefer yarısını antrenmandan yarım saat önce kalan yarısınıda antrenmandan hemen sonra içiyorum. Yanı sıra karbonhidratta kullanmalımıyım veya başka bir öneriniz varmıdır bu konuda yardımlarınızı bekliyorum....

Sayfayı Paylaş