Supplement kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar 3 adet supplement alıcamda bu 3ünü aynı zamanda kullanmanın bünyeye zararı olur mu? Bilginizi almam gerek , bsn no xplode , muscletech hydroxycut hardcore elite ve Hydroxycut Hardcore Elite Powder.Bu 3ünü 1-1,5 ay kullanıcam beraber kullanmamın zararı olur mu? bsn yi besyo-polislik fiziki sınavları var oyüzden alıcam , yağ yakıcılar hem yaz hemde parkurlarda hız gerekli o yüzden yarın kargoluycak arkadaş.performans artırıcı olarak doğru seçimmi sizce? bsn no xplode amacım ağırlık antremanı güç artışı değil ama.bu 3 ürünü kullanan varsa görüşlerini almak isterim.

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Nicin iki adet yag yakici?sadece birini kullanman yeterli.BSN pre workout ürün antremandan 15dakika ila yarim saat önce alir performans artirirsin.
    2 yag yakiciyi ayni anda kullanman sakincali olabilir cünki güclü bir yag yakici kullanicak oldugun.Fakat yag yakicilardan birisiyle BSN yi kullanmanda bir sakinca olmaz.
    Vücuda zararini bir kenara birakiyorum fazladan faydasininda olacagini sanmiyorum ikisini birden kullanmanin ayrica kullanicak oldugun ürünler su an piyasadaki en pahali ürünler,istiyorsan ikisinide alir önce birini daha sonra digerini kullanirsin.
    Kolay Gelsin.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Yok ben 3 ürünü beraber kullanıcak gibi yazmışım ama 2 sini aldım yağ yakıcılar sktleri 2016 ya kadar birini kullanıcam şimdi 96 kapsül olan hardcore elite i kullanıcam bitince tozu kullanıcam bitmeden kullanmıycağım yani.Ben şimdi performans artırıcı almak istiyorum giriceğim parkurlar var hız gerektiren kondisyon artması için 1-1,5 ay kullanmak istiyorum hardcore elite ile birlikte mesela bsn no explodeyi kullanabilirim değil mi? yani bir zararı olmaz.Ve bsn pre workout demişsin o no explodeden daha mı iyi ?

Sayfayı Paylaş