Supplement konusunda yardım gerekli

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cerberrus tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cerberrus

cerberrus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Uzun zaman önce bıraktığım vücut geliştirmeye tekrar başlayalı 3 hafta oluyor.Kilom 89 kg,boyum 1,83 cm.3 hafta içerisinde 7 kilo aldım.Antrenmanlarımı 2 günde bir yapıyorum.Kendi yaptığım tüm vücudu çalıştırmaya yönelik bir antrenman programım var ve onu uyguluyorum.Yemeğe gelecek olursak,yine kendi yaptığım ve çok düzenli bir şekilde uyguladığım bir yemek programım var.Antrenmandan yarım saat önce hacim ve kilo artışı için supplement alıyorum.Antrenman bitişinde de protein tozu kullanıyorum.Fakat hacim ve kilo artışı sağlamak için sadece bunları kullanmam yeterli mi yada hangi supplementleri içmem gerekiyor?Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa memnun olurum.Teşekkürler.

Son düzenleme: 10 Ocak 2014
  2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    3 haftada 7 kilo almanız zaten beslenmenizde bir eksik olmadığını gösterir bana sorarsanız şimdilik bu tempoda devam edin ama illa öneri istiyorsanız creatine ve bcaa kullanabilirsiniz.

cerberrus bunu beğendi.
  3. discovery

discovery Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    bencede 1-2 ay kadar sonra creatine, bcaa ve glutamıne ekleyebilirsiniz kombinasyonunuza.

cerberrus bunu beğendi.
  4. cerberrus

cerberrus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sizler bu spor ile nekadar zamandır uğraşmaktasınız?

Sayfayı Paylaş