Supplement Kombinasyonumm...(Yardım için)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hephaestus tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Hephaestus

Hephaestus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Selam arkadaşlar...VG ye kendi çapımda bundan 4 sene önce evde kendi cabalarımla başlamıştım.Daha sonra gelişme bir yerde durdu ve spor salonuna gitmeye başladım ve daha sonrada besin takviyesi kullanmaya tabiki.Bu spor la yaklaşık 2 yıldır yoğun derecede ilgiliyim.10 aylık aralıksız bir VG serüvenimden sonra mecburi nedenlerden dolayı 3-4 ay kadar ara verdim(Evde ağırlıklarım ve bazı ekipmanlarım mevcut elimden geldiğince bırakmadım ham değilim yani :D).
    ve şimdi bu spora çok açım ve kendimi çok hazır hissediyorum ve şöyle bir kombinasyon yaptım kendimce.Ortaya sunmamdaki neden sizlerinde değerlendirmesi ve önerebileceğiniz başka bir supplement veya yanında kullanabileceğim birşeyi sizlerden öğrenmek istemem.Kısacası kusursuz bir şekilde başlamak istiyorum.Uzun lafın kısası kombinasyonum şöyle;
    *Ultimate Whey Prostar(Hakkında çok fazlaa olumlu mesaj var,çok iyi bilindik markalardan bile)
    *Scitec BCAA veya Ultimate BCAA(2 si arasında kaldım 1 ini alıcam)
    *BSN NOXPLODE 2.0 veya Muscletech Nanovapor(özellikle 2 si arasında çok kararsızım en iyi verimi hangisinden alırım kestiremedim)
    *Amix (Tribulus+ZMA) veya Hardline ZMA

Kombinasyonum bu şekilde her türlü önerinize açığım.Kullanmış arkadaşlarda ürünler hakkındaki yorumlarını esirgemezlerse sevinirim.
    Şimdiden Teşekkürler!!!

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:23 ----------

yardım edebilcek yok mu ??

2. Hephaestus

Hephaestus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yardım edebilcek hiç mi kimse yok ????????

3. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba,
    Foruma yeni uye olmussun ama ne kadar okumussun arastırmıssın emin değilim. bahsettiğin urunler forumda konusulan urunler. bazıları begenir bazıları begenmez, bazıları cok verim alır bazıları almaz. Supplementlerle kas yapılmaz. bu isin % 70 mutfakta %15 i spor %10 uyku % 5 supplement.

benim icin ve okdugum bana bunu anlatır. Bence utunlerin konu baslıklarına git tek tek oku o urunle ilgil isorun varsa konu icinde sor. Senin icin cok daha yararlı olacak. tek bir urun sorsanız anlayabilirim de komple bir seti soruyorsunuz.

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Garbage'ın sözlerine katılılıyorum.

Ürünleri satın almadıysan ben sana fiyat /performance olarak stabil verim alabileceğin bir kombinasyon önereceğim.

Optimum Gold whey ,
    Uinversal 2700 amino
    BSN NOXPLODE Muscletech Nanovapor arasında kalmışşsın; -X -Plode tavsiye ederim .
    ZMA hardline uygundur .

(Xplode un içinde creatine olduğundan ekstra creatine almayabilirsin)

5. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    benım sana tavsiyem su 4 besini mutlaka kullanman gerekiyor markalarını bütçene göre alırsın
    L-glutamin
    Amino asit
    Whey protein
    Bcaa

vg başarılar

6. Hephaestus

Hephaestus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    @garbage,En başta yorumun için teşekkürler.Başlıkların hemen hemen hepsine göz atmışımdır ama altlarına baktıgımda herkes her ürünün farklı bir özelliğinden bahsediyor.Ben üyeliği yeni açtım ama uzun süredir takip ediyorum bu forumu.,Supplementlerle kas yapılmaığını beslenmenin,uykunun da bir o kadar önemli olduğunu bende biliyorum belki senden daha iyi bu konularda kararsız kaldığım için yardım almak istedim.Biraz sitemkar bir yorum olmuş seninkisi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:10 ----------

Pena,teşekkürler yorumun için değerlendircem.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:13 ----------

öncelikle teşekkürler canberk,glutamine ve amino almakdan sa benim tercihim bcaa ve nox almak daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

7. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    Sitemkar oldu biraz neden dersen sen marka marka sormussun. Protein creatin mi alsam yada amino gibi sorsan anlarım. Marka olarak sormak farklı madde olarak farklı.
    Bende zaten senin dediginin aynısını diyorum herkez bu urununlerin farklı ozeliginden bahseder. Sana sunu kimse demez mesela atıyorum Gaspari porttein tozu tam sana gore. Ama olmayabilir mesela benim laktoz tolaransım yok. Birisine cok iyi gelmistir ama benim icin kullnamayacağım bir urun.
    Benden ne kadar iyi biliyorsun ama benim supplement ve steroidlerle tanıstığım yas 13 tu.
    Bunca yılda tek anladığım bir markanın %100 kimseye gore olmadığı. Kesinlikle sana karsı degil tavrım. Forumuda gercekten cok konu var sorduklarınla ilgili

8. Hephaestus

Hephaestus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Evet aynen öyle forumda çok fazla konu var ve benim konuyu açmamdaki bir neden de bu. Aslında aklımdakiler kesindi ama göz attıkça karışıyor kafam ve açılan konudaki üründen değil tamamen farklı bir üründen söz edenler var onlarda araya girince bambaska birsey cıkıyor ortaya ondan dolayı buraya markaları kendim sundum kendim elemeyi yaptım.garbage,yanlış bişey dedi isem k.bakma amacım o deil ama en başta da belirttiğim gibi kusursuz olmasını istiyorum.burada da kullanan arkadaşların yorumlarından ve tecrubelerinden faydalanarak.

9. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    selam yanlıs birsey demedin:) ben fikrimi soyledim sadece. sana protein ve creatin kullanmanı oneriyorum. marka soylemiyorum kesinlike. zaten yemegi halletiğini dusunuyorum bunarı kullancaksan. En dogrusunu kendin kullanacaksın. Cok protein tozu aldım tavsiyeye uyup ama migdem bulana bulana icitim.
    kolay gelsin

10. Hephaestus

Hephaestus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende ayrı bir aşk var bu spora karşı :) şu an resmen açım yani ara verince içimde ayrı bi heves var şu an anlatamayacağım.Yemek tabiki halletmiş sayılırım herşey planlı programlı neyi ne kadar yapmam gerektiğini biliyorum:) tekrar teşekkürlerrr

Sayfayı Paylaş