Supplement kombinasyonum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ahmetasia tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler
    Yaş 17
    Boy 168
    Kilo 57
    Bu berbat ölçülere sahibim,yağsız bir şekilde kas kütlesi kazanmak ve yağ oranımı dengede tutmam için bir kombinasyon hazırladım.Yorumlarınızı bekliyorum.Bu güne kadar kullandığım supplementler
    SEI Mass 3600 Gr
    SNI Creatine (aşırı memnun kaldığım bir ürün)
    Yaz döneminde de hediye gelen nitrofull lcarnitin :( Su içmek bile daha faydalı bundan.

Şimdi Düşündüğüm kombinasyon
    Weider Whey
    Universal 3001 amino
    Hardline Aol
    SNI Creatine

Amacım yağsız bir şekilde en azından 65 kiloya ulaşmak ,yağ oranımı tek haneye çekmek.Öncelikli hedefim tabiki 65 olmak.Peki bu kombinasyon uygun mudur ? Değilse ne önerirsiniz ?Artık yaz mevsimine geldiğimiz için fazla yağlarımdan kurtulmak da aklımdan geçmiyor değil hangisini yapmalıyım kafam çok karıştı

2. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Hacim amacında iseniz amino cretin gainer ve whey kombinesı son derece mantıklı. AOL de aynı şekilde. Ekstradan daha fazla supplement kullanmanıza gerek yok bence. Beslenmenize dikkat edin. İsterseniz piyasadaki tüm supplementleri kullanın dengeli beslenmenin yerini tutmayacaktir. Siz yine kaliteli karbonhidratlar alıp sıkı idman yapıp protein ağırlıklı beslenecek ve supplementlerinizi de destek olarak en büyük yardımcınız kabul edeceksiniz. Kombinasyon bence sırıtmıyor ancak o nitrofullu kullanıp sağlınızı riske atmanızı önermem. İyi antrenmanlar dilerim

3. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    yorumunuz için teşekkürler,bir sıkıntım da yaz mevsimi başlamasına rağmen bulkingden çıkamamam,zaten cılızım bundan dolayı kütle kaybetmekten korkuyorum ama bir yandan da six pack vb için kardiyo yapmak istiyorum.Bu konuda önereceğinzi bi supplement var mı ? Yani kısa sürede yağ oranımı düşürmek için ?

4. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Bulking olayı şöyle, ben bulk dönemimde hedeflediğim kütleye yada ölçüye ulaşamazsam kesinlikle definisyon felan uğraşmıyorum. Yaz aylarında hatta ramazan ayında bile ben hacim giriyordum yeri geliyordu. Doğru veya yanlış ancak demek istediğim hacim döneminizde istediğiniz hedeflediğiniz noktaya gelin ve daha sonra definisyona girin bence.

5. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Tekrar teşekkür ederim, 65 olana kadar durmak yok o zaman :)

6. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Peki Hardline AOL yerine bunu önerir misiniz ?
    Universal GH Max 180 Tablet

7. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Evet daha etkili bir üründür öneririm. Ancak eğer yeteri kadar vitamin alamıyorsanız hacim dönemi için Omega 3 ve Multivitamin desteği de alabiirsiniz. (Dengeli beslenemiyor vitamin açısından eksik kalıyorsanız)

8. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Supradyn all day kullanıyorum eklemeyi unutmuşum

Sayfayı Paylaş