Supplement Kombinasyonum(Yardım)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BodyBro tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Herkese iyi akşamlar;
    Bu spordaki 11.ayımı geçtim ve artık 1 senem dolmak üzere bu kadar yağ kaybı ve kilo vermenin yettiğini düşünüp bulk benzeri bir programa girerken 7 farklı supplement aldım ve bunları kombine etmek için yardımınıza ihtiyacım var,supplementlerin kendileri şunlardır;
    1. Biotech Power Pro.
    2. BSN NoXplode.
    3. Biotech Brutal Anadrol.
    4. MuscleTech 100% Ultra-Pure Creatine.
    5. Biotech USA Mega Amino 3200
    6. Biotech USA Bcaa 3D
    7. Biotech USA AKGG1000

Kendim hakkımda kısaca bilgi vereyim 110 kiloda başladığım bu spora şuanda 76 kilo olarak devam ediyorum yaşım 17 boyum 1.80 bu güne kadar hep yağ yakım,definasyon benzeri bir program takip ettim artık bulk türevi bir programa girmek istiyorum,1 ay evel isaret parmagım kırıldı 8 gün öncede alçıdan çıktı ve hemen hafif antremanlara basladım.Şuan çok hafif ağrı değilde sızılar var fakat sağ kolum o kadar gün alçıda kaldıgından dolayı güc kaybı var özellikle önkol yani bilek denilen bölgede,ağırlıklarda 5kglık bir düşüş yaşadım o yönden pek bir kaybım yok.Bunların üstüne eklemek istedigim birsey de var bulundugum yerin A2 futbol takımında futbolda oynuyorum haftada 2 bazen 3 antemanlarım ve 1 gün de maçım var.Evet aklıma gelen kısımlar böyle sizinde aklınıza gelen birşey olursa seve seve cevaplarım.Yardımlarınızı bekliyorum yardım eden,bilgisini benimle paylaşan herkese saygım sonsuzdur teşekkürlerimi sunarım.

2. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    bu Kadar masraf yapmaya gerek yok hele hele supplementlere.... onun yerine bu masrafi beslenmene yapsaydin keske ama almissin bikere..

1. bu ne dir tam olarak?
    2. Antrenman öncesi ac karinla alacaksin
    3. bunuda duymadim
    4. amino Sabah antrenmandan sonra ve aksam alabilirsin 1er porsiyon
    5. antrenmandan önce ve sonra 1er porsiyon
    6. antrenmandan önce no xplode ile birlikte alabilirsin

BodyBro bunu beğendi.
  3. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim,fakat benim beslenmemde herhangi bir problemim yok günlük biftekten tut barbunyama,bademime kadar alabiliyorum.
    İsimlerden çıkaramayabilirsiniz hepsinin teker teker linklerini atayım bakabilmeniz için.

1. Power PRO - Concentrate proteice - BiotechUSA (PROTEİN)
    2. BSN® - ADVANCED STRENGTH N.O.-XPLODE™ 2.0 (Antreman Öncesi)
    3. Brutal Anadrol - BiotechUSA
    4. 100% Ultra-Pure Creatine | 100% Ultra-Pure Creatine Monohydrate | 100% Ultra-Pure | MuscleTech (Kreatin)
    5. BioTech USA Mega Amino 3200 - 300 tablets - Go4Supplements.com (Amino)
    6. BCAA 3D - Amino Acids - BiotechUSA (Bcaa)
    7. AAKG 1000 - Nitrox e Energizantes - BiotechUSA

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    bir kere aldigin Protein kötü bir Protein whey degil süt ve soya Protein karisimi.. neyse birdaha Protein alirsan fazla para vermekten cekinme 100% whey al... proteini antrenmandan sonra al 2 ölcek... anadrolda ayni sekilde antrenmandan önce alinacak veyahut antrenman esnasinda sayet antrenman süren 1 saati geciyorsa..

5. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Protein hakkında ilk defa kullanacağım arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine 4kglık versyonunu edindim.Anadrol hakkında fikriniz deneyimlediniz mi yoksa sadece bilginiz mi var? yorumlarınız için teşekkür ederim.

6. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    kullanmadim ama icinge Arginin felan var tipik bir NO Booster antrenmandan önce alman gerek... dedigim gibi aldigin Protein kötü birdahaki sefere whey almalisin

BodyBro bunu beğendi.
  7. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım.

Sayfayı Paylaş