Supplement Kombinasyonum ve Önerileriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kazaam tarafından 9 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kazaam

kazaam Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Merhaba size hemen kısaca spor geçmişimden bahsedeyim 12 -13 yıldır basketbol oynuyorum en son bundan 3 ay kadar önce 2 ay kadar vücut geliştirmeye gittim ondan yaklaşık 2 ay öncede 3 ay kadar ağırlık çalıştım yani kısaca aralıklı zamanlara çalıştım.. Şimdi yeniden ağırlık çalışmaya başladım 1 hafta oldu supplement olarak

optimum whey+ hardline amino 9000+ gaspari superpump+on creatin

on whey proteini sabah kalktığımda antremandan sonra ondan 1 saat sonra gece yatarken 1 er ölçek (antreman günleri)

antreman yapmadığım günlerde whey proteini sabah 1 ölçek akşam 1 ölçek

aminoyu antremandan yarım saat önce ve hemen sonrasında 6 şar tablet

of günlerde sabahları 6 tablet

creatini önce yükleme yaptım yükleme yaptığım dönemde superpump ı kullanmadım daha sonra creatini ve superpumpı alıyorum antremandan önce

of günlerde ikisinide kullanmıyorum

antremanı 1 gün yapıyorum 1 gün yapmıyorum haftada 2 cardio yapmaya çalışıyorum
    boyum 192
    kg 82

önerdiğiniz şöyle yap şöyle yapma dediğiniz bu yanlıştır böyle kullan dediğiniz eklememi çıkarmamı düşündüğünüz şeyler var mı şimdiden teşekkürler

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    creatini hergün al . off günde atlama
    proteini 3 ölçek alma fazla bence sabah ve ant sonrası al hatta ant öncesi ve sonrası al sabah ben gerekli görmüorm.
    off günde de sabah 1 ölçek amino ile yeter bence akşam whey almak yerine lor peynir ye bence
    kolay gelsin...

kazaam bunu beğendi.
  3. kazaam

kazaam Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    up up up up up:S

Sayfayı Paylaş