supplement kombinasyonum hakkında yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve yürüyenadonis tarafından 22 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yürüyenadonis

yürüyenadonis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    futbolcu
    Yer:
    kocaeli gebze
    merhaba. futbolcu olduğum için 11 aydır kuvvet antremanı yapıyorum yani pekte bb denilemez boyum 173 cm kilom 63 kaslarım gayet sıkılaştı ve sertleşti ama hacim hakkında doğal olarak aynı şeyleri söyleyemeceğim ki öyle bi niyetimde yok zaten amacım en fit vücutla max kuvveti kazanmak. genelde yahu sen 11 aydır bu kadar mı vücut yaptın tarzında bi sürü laf işittim ama ne kadar anlatsam anlamayacaklarından cevap verme gereği duymadım. daha önceden (11ay önce yaklaşık 58 kiloydum kilomu toparlamak için) weiderin mega mass 2000, bsnin true mass veweider 2200 amino ürünlerini kullanmıştım.
    ama şimdi ki planım bir dahaki transfer dönemine kadar boşta olduğum için (ocak ayında) çalışmaya devam etmek ve sahalara daha güçlü dönmek. bunun için bi supplement kombinasyonu yapacağım. protein-amino-pump-creatin şeklinde. pump ve cretin ürünlerini daha önce denemedim ama futbol antremanlarımda gerek enerji gerek patlayıcı kuvvet olsun bana ekstra fayda sağllayacağını duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama deneyeceğim bakalım. benim düşündüğüm supplementler şunlar;
    bsn syntha-6
    bsn amino-x
    cytosport creatin
    monster pump bu ürünleri bi distribütör firmasında çalışan bir tanıdıktan (ürün sırasına göre 128tl-75tl-80tl-110tl) düz hesap 375e getirtireceğim.
    daha iyi bi kombinasyon önerileri olan paylaşırsa beni sevindirir şimdiden teşekkürler

2. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    mantik dogru fakat ben bsn urunlerine, icerdigi sekerden ve yabanci forumlarindaki kotu sohretinden oturu uzak durmayi tercih ederim.

ayrica sizinki body building olmadigi icin whey yerine blend bir protein alin. amino yerine de BCAA'ya yonelin. Cift sarmalli amino acid'dir fakat iki kat etkili anlami cikmasin buradan.

marka denilirse cok marka var, sizin alabilecekleriniz neler? onlar uzerinden gitmek daha dogru olacaktir.

birde kontrol olmaz ama pre-workout un illegal birsey icermediginden emin olun.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Dasaev'e katilmiyorum bu konuda ozellike aminox ve Syntha yabanci sitelerde de cok buyuk ovguler almis saglam urunlerdir. Ancak muadilleri daha ucuza mevcuttur (ozellikle sytha nin)

Ayrica zaten kombinasyonda whey goremedim, protein tozu olarak syntha var o da karisim (blend) protein.

SAnirim Dasaev urunler konusunda pek bilgi sahibi olmadan yorum yapmis.Aminox zaten agirlik oalrak BCAA olan bir urun :) https://www.google.com/imgres?hl=en...138&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:12,s:0,i:115

Sadece bir kac tane arti amino var. Bu aralar forumun xtend ile birlikte hit aminosu.

Preworkout konusunda ise illegal birsey icerenler zaten FDA ca yasaklanir (ornek Jack3D, gerci daha yani yasak geldigi icin acik arttirma sitelerinde bulunabilir ki DMAA o kadarda korkulacak bir icerik degil)

Bir futbolcu icin iddiali bir kombinasyon olmus. Gerci kuvvet idmanlari bizim yaptigimiz idmanlardan daha agir oluyor.

Ben sectigin urunleri begeniyorum amacin ortada .Futbol konusunda az bilgim sebebiyle ne tur etkisi olacaktir bilemem ancak agirlik calismalarinda ve gelisiminde etki saglayacagi kesin.

4. yürüyenadonis

yürüyenadonis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    futbolcu
    Yer:
    kocaeli gebze
    dasaev: öncelikle görüşün için teşekkür ederim bsnin bu kötü şöhretini nerden duydun bilmiyorum ama bsn ürünleri benim çok hoşuma gidiyo gerek içerik olarka gerek fiyat olarak ayrıca bu ürünlere olan talepte beni şaşırtıyo doğrusu. alabileceklerime gelince siz bana faydası oalcak ürünlkeri bana söyleyin ben alayım yani problem yok senin kullandığın benzer kombinasyon olduysa benimle paylaşabilirsin tanık oldugun biride olabılır.

brhmcr: görüşün için sağol aminox ve sytthayı arkadaşım çok övdü ama kullanıpta etkisi gören birinden fayda ve zararlarını duymak daha iyi olurdu eğer siz kullandysanız dinlerim neler oldugunu aminoxu kesin alcagğım ama senin protein olarak bana önereceğin ürünler önemli onları değerlendirim. pre workout ürünlerine gelince eğer benim kondüsyon ve dayanıklık antremanlarımda bana faydası olursa vazgeçilmezlerim olur. kuvvet antremnlarımda malum vücutta yap ve fazla kilo olmadığı için ağırlıklarım çoğu zaman standart gidiyo bundan şikayetçi değilim ama program ağırlaştıkça sıkıntı oluyo hem kuvvet antremanı hem futbol antremanı... bunun için en iyi supplement kombinasyonunu arıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim son olarak bu tür kombinelerin devamlı kullanılmasının vücuda zararı olur mu ? teşekkürler şimdiden.

5. yürüyenadonis

yürüyenadonis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    futbolcu
    Yer:
    kocaeli gebze
    yardım edecek yok mu ?

Sayfayı Paylaş