Supplement Kombinasyonum hakkında kararsızım.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fast14 tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fast14

fast14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, 1 yıldır bu sporla ilgileniyorum. Haftanın beş günü idman yapıyorum. Tek adele çalışıyorum.
    Benim supplementlerle ilgili kararsız kaldığım bir konu var.
    Whey protein + glutamine + BCAA mı sizce daha mantıklıdır;
    Yoksa Whey protein + glutamine + amino asit mi daha mantıklıdır? Creatin zaten kullanıyorum. Görüşlerinizi nedenleriyle birlikte bildirirseniz sevinirim.

-Bu arada supplementler dışındaki beslenmem de fena değildir. Yumurta, süt vb. mutlaka tüketiyorum.-

Teşekkürler.

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 18:33 ----------

Arkadaşlar ?

2. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Whey , Amino , Creatin yeterlidir , cunku amino asid blend'i iceren bir supplement genellikle icerisinde BCAA aminolarini da Glutamine'nide icerir. Bosuna Glutamine ayriyetten bir para vermen gerekmez sadece urunun Supplement Fact'ini iyi incele ( icerigini ) ve icerisinde BCAA ve Glutamine oldugundan emin ol.

3. fast14

fast14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan kullandığım whey proteinin ve amino'nun supplement faktörlerine baktım, bcaa konusunda bi sıkıntı yok, ama L-glutamine yazmıyor her ikisinin faktörlerinde de. L-glutamic asit yazıyor ama o farklı bişey. Yazmadığına göre extradan mı almalıyım sizce glutamin'i?

Sayfayı Paylaş