Supplement kombinasyonu.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ycgenc tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ycgenc

ycgenc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Tattoo Artist
    Arkadaşlar herkese merhaba.Tecrübeli arkadaşlardan supplement kombinasyonu hakkında yardım istiyorum.Mevcut olarak kullandığım supplementlerim Dymatize ISO-100 Hydrolize Isolate Whey Protein+Universal Amino 2700.Beslenmeme dikkat ediyorum ve günde 3 ana 2 ara öğün yemeğimi düzenli ve her öğünde protein olacak şekilde yiyorum.Haftada 5 gün 2 günü kardiyoyla birlikte saat 4-6 arası gitmek şartıyla 80 dakikaya yakın antrenman yapıyorum.Universal Amino 2700 antrenmandan yarım saat önce 3 antrenmandan hemen sonra 3 + whey ve gece yatmadan sütle karıştırıp whey alıyorum.Sorular ise;ek olarak BCAA,glutamine,creatine ve noxplode kullanmayı düşünüyorum.Kombinasyona gelince burada yardıma ihtiyacım var.BCAA,creatin ve noxplode u antrenman öncesi alıp antrenman sonrası glutamine whey amino 3lüsü kullanmayı planlıyorum.Ama bi yandan da bu kadar çok supplement kombinasyonuna gerek varmı demeden edemiyorum.Sizin öneriniz nedir?Bu supplementlerden birini kullanırken diğerini kullanmana çok da gerek yok diyeceğiniz olan varmıdır?
    BCAA=Weider Premium BCAA
    Glutamine=Universal Glutamine
    Creatine=Universal Creatine
    NO=Bsn NOXplode almayı düşünüyorum...
    Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

2. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ekonomik durumunu bilmiyorum ama ben olsam weider bcaa'ya o parayı vermem.önereceğim marka gaspari.supplementlerden bakabilirsin fiyatı uygun içeriğide sağlam.
    hem no hem de creatine kullanman gereksiz.no tek başına yeterli.
    glutamine için birşey diyemem.zaten hemen hemen hepsi aynı.ben farklı glutamine üretiyorum diyenini de görmedim.
    ayrıca kaç aydır antreman yapıyorsun onuda bilmek gerek.ki beslenmenin düzgün olduğu sistemli şekilde yürüttüğünü söylüyorsun.4-5 aydan önce kulllanman yersiz.

3. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    sadece protein ağırlıklı düzgün bi beslenme yeterli başka hiçbişeye ihtiyaç yok.

sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş