supplement kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve stinq89 tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    selam arkadaşlar spora başlayalı 4-5 ay gibi bir süre oldu bir kutu hardline progainer kullandım 5 kg onun dışında bi supplemen kombinasyonu yapmak istiyorum boy 183-85 kilo 68.8 kilo kilo almaya ve kas kütlesi arrtırmaya yönelik bi kombinasyon düşünüyorum finans yönünden şuan bi sıkıntı yok sadece ortaya cıkacak kombinasyonu merak ediyorum ona göre finans ayarlanır. nasıl bi kombinasyon yapabilirim whey, gainer ,bcaa,arjinin,multivitamin vs.

2. BaskınErdi

BaskınErdi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE FORUMUN YENİ ÜYESİYİM SELAMIN ALEYKÜM HERKEZE MERHABALAR..
    YARIŞMA FORMATINDA 1.70 65 KG DEFİNASYON KURULUGUNA SAHİBİM HALİYLE BİRÇOK SUPPLEMENTLERİ KESTİM MALUM TÜRKİYE ŞARTLARINDA DOPİNG E DAYALI HİÇBİR MADDE BULUNDURMUYORUM VUCUDUMDA VE BULK İÇİN HAZIRLIK YAPMAYA BAŞLADIM PROFESYÖNEL BİR DESTEGE İHTİYACIM VAR SUPPLEMENT KONBİNASYONUYLA İLGİLİ.. HEDEFİM 5 AYLIK BULK SÜRECİNDE 5-7 KG KAS KOYABİLMEK KİLOYU DA 80-85 KG A CIKARABİLMEK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..
    (BULK A GEÇİŞTE NEYİ NASIL NE ŞEKİLDE NE ZAMAN ALMALIYIM )
    ÜRÜNLER
    1.MUSCLETECH NİTRO TECH PERFORMANCE PROTEİN 3630 GR
    2.MUSCLEMEDS CARVİNOR BEEF PROTEİN 2008 GR
    3.NUTRADE İSOLATE PROTEİN 2100 GR
    4.GASPARİ AMİNO 8000
    5.GASPARİ BCAA 6000 (OLİMP BCAA-SCİVATİON XTEND BCAA AROMALILAR)
    6.BSN NOX PLODE 2.0
    7.MUSCLEPHARM GLUTAMİNE
    8.UNİVERSAL GH MAX
    9.ANİMAL STAK VE ANİMAL PAK ( YURT DIŞINDAN GETİRTTİM )
    10.MUSCLETECH CELLTECH 1390 GR

KOMBİNASYONU BEKLİYORUM LÜTFEN PROFESYÖNEL OLAN ARKADAŞLAR YAZSIN EMEGE BİRAZ SAYGI GÖSTERELİM
    ŞUAN ELİMDE BULUNAN ÜRÜNLER BUNLAR BULK 'A HAZIRLIK İÇİN VE HAZIRLIK ALIP KENARA KOYDUGUM ÜRÜNLER.. EKLEMEM GEREKEN BİR ÜRÜN VARSA YADA TAVSİYENİZ ONLARIDA YAZARSANIZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER...

3. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Beslenme programı oluşturma şansın varmı?
    Küçük harf ile yazalım ayrıca forumda sorduğunuz tüm soruların cevabı var ve yine ayrıca kendi konunuzu açmalıydınız.

4. BaskınErdi

BaskınErdi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yanlış anlamayın hocam yazdıgıma cevap bekliyorum ben uyarı cümleleri degil..Yinede saolasın bu soruların cevabını 50 yerden okudum zaten profesyönel bir bilgi edinmek maksatlı yazdım Beslenme programına gelince 2 gün sonra yarışım var dietteyim bulk için herhangi bir beslenme uygulamadım Kepekli Prinç Yulaf Yumurta Salatalık Kırmızı Et Somon Harici bir besin kaynagım yok miktar olarak mutfak terazisinde ölçüp biçiyorum fakat bulk da nasıl beslenip kas kazanıp cok fazla yaglanmadan hacim alırım bilmiyorum 1 sene lik bir program a ihtiyacım var disiplinli bir sporcuyum..

Sayfayı Paylaş