Supplement kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve stormynight tarafından 11 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stormynight

stormynight Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşım 20, 1.81 boy ve 80 kiloyum. MHP Whey protein ve kreatin kombinesi ile başladım, kilo sıkıntım yoktu ayrıca küçüklüğümden beri çok sağlam beslenen bir insanım. Antrenmanlarım da güç antrenmanıdır, çıkabildiğin tepe noktasına kadar zorlarım yani.

MHP'nin arkasından Weider Premium+BSN Noxplode+Weider BCAA üçlüsü bana 1 ayda 8 kilo aldırdı.

Bir süre önce Eskişehir'de son kalan iki küçük Nitrotech Pro'yu kalan 1 kg'lık Weider ile karıştırdım. Şimdi Multipower Noxtreme ve Universal GH Max ile destekliyorum.

Bakmayın bunları aldığıma, sosyal hayatım sıfır. Salon, okul ve evden başka yolum yok o derece parasız kalıyorum. :) Diyeceğim şu, önümüzdeki aylık harçlığımı da komple bunlara yatıracağım. Dediğim gibi, kilo, boy ve antrenman yoğunluğum yüksek. Önerebileceğiniz bir kombinasyon varsa lütfen yardım edin. Bu işler keşfedildiği sürece fayda sağlar, önceki kombineyle iyi ilerlemiş olabilirim ama takdir edersiniz ki daha verimli olabilecek birşeylerin var olduğu, keşfetmemiş olma hissi insanın içinden kaybolmaz, bilirsiniz. Saygılar.dumbelllls

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  3. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    stormy valla bende weiderın tozunu sıparıs edıcem yanında weiderin creatınesını de kullanıcam daha 2 ayıma yenı gırdım ama kılom az benm acıl snn hesap 8 10 kılo almam lazım no xplode ıcın bana daha cok erken de ıns bende alırım ya evde muscletech amıno fx pro serıes bcaa var da onu sadece antremandan 20 dk once suyla karıstırıp az az ıcıyorum

4. stormynight

stormynight Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    10 seneye dayanan spor geçmişim ve çeşitli sporlardan 7 madalyam var. Yani biraz olsun temelim vardı. Dediğim gibi gelişimde zorlanmadım (maşallah, darısı herkesin başına) 4. ayım bitti-bitecek.dumbelllls

5. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

benmkıde senın hesap 8 yıldır tekvando ve ashıhara karate yaptım benmde 5 tane madalyam var sonra 3 ay kadar body yaptım ama bırakmıstım sımdı tekrardan basladım ama bu sefer kılo almam lazım kılo almam lazım sennkı gıbı :/

Sayfayı Paylaş