Supplement Kombinasyonu Yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xccc tarafından 13 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.Sporda 2 ayımda 3.haftamdayım.1 aya yakın süredir twinlab whey kullanıyorum.Kilo vermekle meşguldüm ve kas kaybı olmasın diye almıştım ancak şimdi kardiyoyu bıraktım sadece bb çalışıyorum.3.ayımdan itibaren bir supplement daha almak istiyorum.sizce kreatin mi aminoasit mi almalıyım?(lütfen doğal beslen demeyin çünkü artık tavuktu yumurtaydı yiyemicem şuan yediğimden daha fazla bıktım:D)teşekürler yorumlarını esirgemeyen herkese şimdiden

2. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    tavuk yumurtadan bıkmak gibi bir lüksün yok hiçbir protein tozu ve amino asit onların yerini tutamaz.. Bunların üstüne besin takviyesi al supplementler normal besinlerin yerini tu-ta-maz..

Sorunun cevabına gelirsek şimdilik protein yeterli.. Yok illa alıcam dersende protein varken amino nun pek bir mantığı yok bence kreatin daha mantıklıdır..

3. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekürler değerli yorumunuz için yani bıktım ama bırakmam tabi sabah üç yumurta akşam 3 yumurta 200 gr tavuk falan derken daha fazlasını yiyemiceğimi düşünüyorum artık mesela günde 1 yumurta daha yiyemem o derece.neyse çok uzattım:D bende kreatin almayı düşünüyordum ama forumda kreatin alınca aminonunda yıkımı engellemek için kullanılması gerektiği yazıyordu kafamı karıştırmıştı.çok teşekürler tekrar

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    amino asit biraz daha hızlı kana karışır ikisi aynı şeyler proteının yapı taşı amıno asit
    amıno asıt dha pahalı hemde proteın tozu önerırım bende.

şunu unutmayın proteın tozları öğün yerıne kullanılmaz normal öğünlerini ye tavuğunu etini karbonhidratını eksık kalınca kullan özlelıkle antremandan sonra kesin kullan.

xccc bunu beğendi.
  5. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekürler yorumunuz için.zaten öyle yapıyorum yani günlük fix bir beslenmem var asla bozmuyorum hergün 6 yumurta 200gr et makarna vs.antremanlardan önce yarım ölçek sonrada tam ölçek protein kullanıyorum.off günlerde ise bir ölçek sabah kahvaltıdan 45dk önce kullanıyorum.sizinde tavsiyeniz creatin sanırım.

Sayfayı Paylaş