Supplement Kombinasyonu (Muscletech)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve achilleus tarafından 26 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba.

Şimdiye kadar besin takviyesi olarak sadece 5 lb'lik Optimum Whey Gold Standard kullandım; en uzun ve düzenli çalıştığım zamanda yine bu supplement ı kullandığım zamandı (en fazla 4 ay). Şimdiyse aklımda Muscletech'in Nitro-Tech, Nano Vapor, Anabolic Halo gibi ürünleriyle kombinasyon yapmak var. Ve sitesinde yazdığı şekilde, 6 hafta kullanıp sonuçlarını görmek istiyorum. Materyal olarak kapı barı, 2 adet 4'er kiloluk dumble ve ne alakası var diyebilirsiniz kum torbası var. Evde antrenman yaptığım için bunlara kesinlikle eklemem gerektiğini düşündüğüm set halinde ayarlanabilir 20 kg'lık dumble almayı düşünüyorum. Yaşım 19'a gidiyor. Özellikle yapmak istediğim kombinasyon hakkında tecrübe, görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: 2 aydır antrenman yapmıyorum (vücut geliştirme konusunda yaptığım en büyük yanlış bu; ortalama 2.5-3 ay çalışıyorum sonra bırakıyorum.kafa_). O nedenle antrenmana en az 3 ay devam ettikten sonra başlayacağım.

Boy: 1.75 civarında
    Kilo: 70

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Tahminime göre evde çalışıyorsunuz. Almak istediğiniz ürünler kaliteli ve pahalı ürünler. Eğer bu ürünleri alıcaksanız bu supplementlerin hakkını vererek çalışamanız gerekir. Evde bahsettiğiniz materyaller ile bu ürünlerden pek fazla bir kazanım elde edemezsiniz.

Pappy, achilleus ve cacala bunu beğendi.
  3. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Evde çalışacağım. 2. öğretim öğrencisi olduğumdan malesef salona gitmeye vaktim olmuyor. Takviyeler konusunda da kesinlikle katılıyorum kaslara yeterli yük bindiremeden pek bi işe yaramayacaklardır. O nedenle dumble'dan sonra bar ve plaka almak ikinci geliyor benim için. 2 aylık bir ara verdiğimden takviyeleri mayıstan önce almak akıl karı değil. Ama sonuçta dediğiniz gibi çok pahalı ürünler, bundan dolayı bir defalığına dedikleri en iyi etki için 6 haftayı kombine şekilde uygulamak istiyorum (Halo'yu listeden çıkarmakla nasıl bir kaybım olur (olmasa da olur derseniz bir külfetten kurtulurum.)?

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Senin seviyendeki bir sporcu için bu tür supplementler şuan gereksiz. Kullansanda ağır idman yapmadığın sürece pek bi faydasını göremezsin. Eğer mayıs ayına kadar çalışmalarına ara vermeden devam edersen mayıs ayında (isteğe göre) sadece whey kullanmaya başlayabilirsin.

Pappy ve achilleus bunu beğendi.
  5. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Öyleyse bir 5 Lb'lik Whey kullandıktan sonra alacağım. Beslenmem de düzensiz olduğu için kullandığım zaman çok faydasını görmüştüm. Bir de bu ürünler kullanılacağı zaman birbirini tamamlayacak özellikteler ama Haloyu eskiden ilanda görebildiğim sitelerde göremiyorum. Hatta Muscletech markasını bile satmayanlar var bunun nedeni ne olabilir?

6. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yapma güzel kardeşim, paranı git daha faydalı şeylere harca.

kız arkadaşınla sinemaya git, gez, toz...dengeli beslen, doğal beslen. inan sana çok çok daha faydası olacaktır.

4 kiloluk dambılla, 2-3 ayda bir ara vermeyle bu işler olmaz.

bak şimdi,
    salona yazılsan, haftada 4 gün disiplinli gitsen bile, en az 3 ay sonra senin bir takviyeye ihtiyacın olacaktır. en az diyorum bak. fazlası var eksiği yoktur. şimdi 4 kiloyla başlarsan 3 ay sonra maksium 12 kiloya filan gelirsin. 12 kiloluk dambılla çalışmak için bile hala dışardan supplement desteğine vücudun ihtiyacı olmaz.

hafif kilolarla çalışan ama supplement peşinde koşan tüm üyeler dikkatli okusun:

her zaman yazarım; her set 12-15 tekrar olmak üzere 4 set, bench presste hakkını vererek 50kg den fazla basamıyorsanız, preacher curl hareketini tek kol 12-14kg den az yapıyorsanız, ne bileyim dumbıl fly hareketini dambıl başına 10 kg ile yapıyorsanız, isterseniz bu işi yıllardır yapmış olun, hiç farketmez, sizin dışardan protein whey desteğine, creatine desteğine bilmem ne desteğine falan filan ihtiyacınız yoktur. pek çok şeyden feragat edip de aylarca biriktirdiğiniz paraları savurmayın. yazıktır günahtır. yumurta yeyin, peynir yeyin, tavuk eti yeyin, lor yeyin, bulursanız kırmızı et yeyin ama protein tozuna 150-200 lira vermeyin. balıkların ucuz olduğu vakitlerde stok yapın atın buzluğa. bakın ben pahalı buluyorum ama yine de bir ara kilosu 5 liraya hamsi vardı, arayan bulur. hem daha doğal hem daha yararlı...omega3 var. lorun kilosu 6 lira civarı, yumurtanın en pahalısı bile 40 kuruş. sağda solda gördüğünüz piliç çevirmeler bile 6 lira civarında. 2*160gr ton balığı uygun marketlerde 5 liradan gidiyor...

Pappy, Kamburlar, piramit ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  7. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Fakat şöyle birşey var; 4'er kg.'lik dumbell'ı bu siteye üye olduğum sıralarda almıştım. Vücut olarak çok birikimim olmasa da bahsettiğim dumbell'a bir yıldan fazla süredir gerek duymuyorum (onu sadece bilgi verme amacında yazmıştım) zira 3 aylıkta salon geçmişim var o zamanda bile 5-7.5-10 kg.'lik dumbell çalışması yapıyordum. Onları ayarlanabilir 20 kg dumbell set ve z barla değiştireceğim. Supplement konusunda diyebileceğim birşey yok haklısınız... Tavsiyeleriniz için sağolun.

8. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Nitro-Tech için 140, Nano Vapor için 118, Anabolic Halo için de 115 lira nakit fiyatı aldım; uygun mudur (ayıplı mal, sahte ürün olmadığını nasıl anlayabilirim?) ? Ve Muscletech Türkiye Distribütörü hangi firmadır?

9. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünlerin fiyatı piyasa değerlerinin biraz altında. Sahte olup olmadığını ise buradan bilemeyiz. Akışkanlık , köpürme ve tat bakımından tecrubeli kişiler anlıyabilir ama %100 bişey söylemek zor.

Muscletech ürünlerinin dağıtımını şuan Farmatek LTD. yapıyor. Distribütör ile bağlantıya geçip satın aldığın yere ürün veriyorlarmı diye sorabilirsin.

Pappy ve achilleus bunu beğendi.
  10. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    En doğrusu distribütöre sormak olur. thums: Tekrar teşekkür ederim.

11. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bu fıyatları nereden aldıgını paylasabılır mısın? Halo almayı dusunuyorum bende.
    bu fıyatlar satıcılara gelen fıyatlardır. az bı karla satıcaktır sana.urunun sahte olma olasılıgı bence dusuktur dıye dusunuyorum sadece fıyattan bahsedersek.

12. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Link vermek yasak mı bilmiyorum. Ondan dolayı özel mesaj gönderdim. Link vermek yasak değilse seve seve yazarım. thums: Kimseyi zan altında bırakmak doğru olmaz. Bilakis aynı fotoğraflarda gördüğüm gibiydi (sahte olduğunu zannetmiyorum). Düşük fiyatı nedeniyle öyle yazdım ama dediğin gibi çok az kar payıyla sürümden kazanılabilir. Nasipse yaza doğru oradan Halo, Nitro-Tech, Nano Vapor kombinasyonu alacağım. thums:

Son düzenleme: 30 Ocak 2012
  13. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Salona gitmeye vaktim olmadığı için kendi imkanlarımla evde çalışıyorum; ayarlanabilir 20 kg. dumbell ve barbell aldım. Bunlarla birlikte FleXoR hocanın evde dumbell çalışma programını uygulamaya başladım (salı-cuma göğüs/ön kol, çarşamba-cumartesi omuz/arka kol olmak üzere. Diğer günler idman yapmıyorum).
    3. aya geldiğimde 5Lb. kadar whey kullanmanın akabinde Muscletech kombinasyonunu 4 ayı doldurduktan sonra 6 hafta kadar salonda çalışarak kullanmayı düşünüyorum. 6 hafta kadar desem de hem bütçeme hem de etkisine bağlı; azı olur çoğu olmaz. Bu süreçte kendi malzemelerimle kombinasyonun hakkını ne kadar veririm (salonda çalışmadan)? Ve bu üç ürün de (adı üstünde kombinasyon) bir yığın madde içeriyor. Ne şekilde kullanılması gerekir (vücuda zarar gelmeyecek şekilde)? Sitede bu ürünlerin kullanımı yazıyor ama başlığa yönelik olarak tam açıklanmasının daha faydalı olacağını düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

14. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    bende merak ettim bu fiyatlar gayet iyi Pm atarmısın.

Sayfayı Paylaş