Supplement Kombinasyonu Hakkında???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Silence tarafından 30 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Silence

Silence Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amino Acid olarak Optimum Superior 2222 kullanıyorum. Protein tozu olarak da, Perfect- Zero Carb Isopure kullanacağım. Son olarak yağ yakıcı da kullanyorum o da Nutrex Lipo 6. Şimdi Aminoyu her antrenmandan yaklaşık 30dk önce 2 adet antremandan sonra da 4 veya 5 adet alıyorum. Lipo 6'ya yeni başladım, kahvaltıdan 30 dk önce 2 adet alıyorum öğleden sonra da 1 adet şu an için. Protein tozum henüz elime ulaşmadı nasıl kullanacağımı bilemiyorum.

Sizce nasıl bir kombinasyon yapmalıyım bilhassa antrenman günlerinde? Amino kullanımına aynen bu şekilde devam etmek istiyorum, whey proteini de her antrenmandan sonra 1 ölçek ve yatmadan önce 1 ölçek şeklinde mi kullanmalıyım? Böyle yapacaksam antrenmandan sonra amino aldıktan hemen sonra mı tozu almalıyım yoksa whey önce sonra amino mu? Peki ya Lipo 6? öğleden sonra almak yerine antrenmandan sonraki yemekten önce mi alınmalı??

Nasıl bir kombinasyon iyi gider ve en optimal sonuçları almamı sağlar??

2. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Antremandan 30dakika önce ve antreman sonrası amino asit,öğün aralarında ve yatmadan öncede whey protein kullanabilirsin.

3. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ne kadar zamandır bu sporu yaptığını bilemiyorum ve kilonu da bilmeden şöle kullanmanı tavsiye edierim ben:bir ölçek protein tozunu idamandan 1 saat önce , 3 amino adimandan 30 dk önce, çıkınca 4 amino ve 1 saat geçtikten sonra yine bir ölçek protein tozu ve yemeğide eğer yemekte proteinli besin varsa protein tozundan 1.15 dk sonra alabilrisin (tabi idmandan çıkınca hemen carbo alımını da yapmalınısın)

ha birde akşam yatarken ben yarım ölçek protein tozu ve 2-3 adet amino atıyorum (yarım ölçek atmamın sebebi protein tozu pahalıda ondan yoksa 1 ölçek attığımda oluyo:)

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Mayıs 2007
  4. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Antremandan 1 saat önce protein tozu,30 dakika öncede amino asit alımına gerek yoktur.Antremandan 30 dakika önce ve hemen sonra amino asit alımı uygun olur.Protein tozlarını ise öğün aralarında ve yatmadan önce almanızı tavsiye ederim.

5. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    teşekkürkler yorumun için fakat ben aminoyu 30 dk önce ve hemen sonra antremandan alıyorum da antraman bitti yemeği iki saat sonra yiyorum ben o arada protein tozu almak uygun olmazmı yani amino asitle ne kadar eidare edebilriki insan 5 tane yutsam 10 grm yapar ama anladığım kadarıyla benim idmanımın bitişi öğün arasına denk geliyo herhalde :D

Sayfayı Paylaş