Supplement Kombinasyonu (7 Supplement)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bamesa tarafından 4 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bamesa

Bamesa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık 1,5 senedir vücut geliştirmeyle ilgileniyorum. Eylül ayında daha ağır tempo çalışmalarıma devam etmek istiyorum bu sebepten dolayı hem antrenman günlerimi arttırtım bununla birlikte supplementlerimede eklemeler yaptım ama supplement programım hakkında kararsız kaldım sizinde yorumlarınızı almak istiyorum. Whey Protein - Amino Asit - BCAA - Glutamine - Creatine - Arginine - Nox kullanmayı düşünüyorum şöyle bir plan yaptım.

Sabah Uyanınca : Whey Protein
    İdmandan 30 Dakika Önce : Arginine - Glutamine - BCAA
    İdmandan 20 Dakika Önce : Nox
    İdmandan 5-10 Dakika Önce : Creatine -Whey Protein(Emin Değilim)
    İdmandan Hemen Sonra : Glutamine - BCAA - Amino Asit
    İdmandan 20 Dakika Sonra : Whey Protein - Creatine
    Yatmandan Önce : Glutamine - Arginine

Not: Kullanım miktarı ve markalar hakkında bir şey yazmadım çünkü daha bazı ürünler hakkında tam karara varmadım.

Sonuç olarak sizce uygun mu veya değiştirilmesi gereken bir şeyler varsa yazarsanız sevinirim.

2. Kaanbey

Kaanbey Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kartal / İstanbul
    Günde 3 defa whey protein tüketerek amino asit ihtiyacını karşılamış oluryorsun zaten ayrıca amino kullanmana gerek yok.Nox ürününde arginine olabilir belki onuda çıkarabilirsin.Benim görüşüm 1,5 yıllık geçmişi olan bir sporcu için bu kadar suplement fazla

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş