Supplement Kombinasyon Tavsiyeleriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CoopUq tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Ben 7ay kadar spor yaptım 4ay önce bıraktım sadece protein tozu kullanmıştım şimdi yeniden başlıyıcagım supplementler aldım kombinasyon konusunda bir bilgim yok elimdeki ürünler;

Muscletech Premium Whey Protein
    Hardline Creatin
    Universal Animal Pak
    Bsn True Mass Gainer

72 kilo 178 Boyum var bunlara ek olarak birşey almam gerekirmi bunları nasıl kullanabilirim yardıma ihtiyacım var teşekkür ederim.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Neden bu kadar ürün aldığını anlayamadım. Önce bir geri dönüş yapsan güzel olurdu.

CoopUq bunu beğendi.
  3. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Henuz kullanmaya baslamadim hizli ilerlemek istiyorum cabuk kilo alabilmek adina aldim bu urunleri hatami yaptim ki

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ürün olarak hata yok ama öncelikle eski performansınıza dönmeniz iyi olacaktır.

5. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi kullanmamin bir sakincasi olurmu birde ben bu urunleri ne zamanlarda ne sekilde kullanmaliyim tesekkur ederiim

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Shaq çok güzel belirtmiş zaten yukarda öncelikle eski performansını yakalamalısın forumdaki genel kanı ilk 3 ay supplementlerin gereksiz olduğu konusunda.

Bence sen 3 ay daha çalışman hızlı gelişirsin zaten kas hafızası vücut kendisini toparlar merak etme ama bu ürünlerin faydası tartışılır hele bu seviyede.

Almanın bir sakıncası varmı sorusuna ise vücudun olarak hiç bir sıkıntı olmaz ama cüzdanına yazık boşuna para verme derim ilerde 3 liralık whey alacağına 5 liralık alırsın :D

Sayfayı Paylaş